MAHMUTLAR SÖNMEZ’E SAHİP ÇIKTI!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Mahallesi Muhtar adayı olan Belediye hizmet deneyimli Ahmet Sönmez’e Mahmutlar halkı sahip çıktı.

Uzun yıllardır Mahmutlar halkının Muhtarlık makamı ile ilgili serzenişlerine kulak veren Ahmet Sönmez, Muhtar adayı olarak yaklaşık bir yıldır Mahmutlar’da çalışmalarını sürdürüyor. Halktan olumlu karşılık alan Muhtar adayı Ahmet Sönmez, Alanya ve Büyükşehir Belediyelerinde alt yapı ve üst yapı konusunda uzman çavuş olarak emekli oldu.

ÖNCEKİ ADAYLAR DESTEK VERİYOR

5 yıl önceki Muhtar adaylarından Mesut İlhan, Sıddık Uyar ve Mahmut Sarıkan’ın da desteğini alan Ahmet Sönmez’e Mahmutlar halkıda sahip çıkıyor. Beyefendi kişiliği ve çalışkanlığı ile tanınan Ahmet Sönmez’in projeleri de göz dolduruyor.

SÖNMEZ’İN ALDIĞI GÖREVLER

Muhtar adayı Ahmet Sönmez’in aldığı görevler Mahmutlar’da ne kadar bilgi birikimli bir kişilik olduğu da ortaya koyuyor. Mahmutlar Belediyesi Sendika Baş temsilcisi, Mahmutlar Futbol Şube Sorumlusu, Mahmutlar Gödre Yaylası Dernek Başkanlığı, Alanya Belediyesi İş Sendikası Temsilciliği, Mahmutlar Belediyesinde Makam Şoförlüğü,  Çavuşluk ve Şantiye Şefliği, Alanya Belediyesin de alt yapı çavuşu ve Antalya Büyükşehir’de Mezarlıklar Müdürlüğünde görev aldı.

SÖNMEZ HİZMET NASIL ALINIR BİLİYOR

Kurum ve kuruluşlar ile nasıl bağlantı kurulacağı ve nasıl hizmet alacağı konusunda alt yapısı tam olan Muhtar adayı Ahmet Sönmez’in, başta Cenaze hizmetleri olmak üzere, Emekliye Lokal, Recepli Mevkisine Mesire alanı, Muhtarlığa gelen tebligatları şahsın kendine ulaştırılması, Aşevi, Kapalı Pazar yeri kurulması, İhtiyaç sahipleri ve Kimsesizlere yardım edilmesi için ekip kurulması, İşsiz gençlere iş imkanı, Turizm festivallerinin Mahmutlar’da tekrar yapılması, Sünnet Şöleni konusunda Kurum ve kuruluşlarla irtibata geçerek hizmetler alınması gibi çalışmalar yapacağı edinilen bilgiler arasında.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!