Mahmutlar, New York’da

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cebeci İnşaat tarafından Mahmutlar’da hayata geçirilen “Azura Park” projesi Amerika, Almanya, Rusya ve İstanbul’da açılan ofislerle tanıtılmaya başlandı. Alanya ve Mahmutlar’ın reklamı tüm dünyada yapılması bölgede bulunan turizmcileri ve vatandaşları memnun etti.
Cebeci İnşaat tarafından Mahmutlar’da hayata geçirilme aşamasında olan “Azura Park” projesi 50 bin kişinin katıldığı New York Türk günü yürüyüşünde tanıtıldı.
50 BİN KİŞİ KATILDI
Amerika’daki Türk derneklerinin 1956’da kurulan en eski çatı kuruluşu Türk-Amerikan Dernekleri Federasyonu’nun (TADF) düzenlediği New York Türk Günü yürüyüşü Manhattan’da gerçekleşti. Madison Caddesi ile 53. Sokak köşesinde başlayıp Dag Hammarskjöld Parkı’nda sona eren yürüyüşe yaklaşık 50 bin kişi katıldı.
NEW YORK CADDESİ’ND MAHMUTLAR
Mahmutlar’da yapımına hızla devam edilen Azura Park Residence projesini kazandıran Cebeci İnşaat’da New York Türk günü yürüyüşüne katılarak inşaat sektöründe bir ilki gerçekleştirdi.
Sektörde pazarlama sınırı tanımayan inşaat firmalarından biri olan Cebeci İnşaat Amerika, New York da, Almanya, Münih de, Rusya, Moskova da ve İstanbul’da satış ofisleri bulunuyor. Önümüzdeki günlerde TV ve genel gazetelerde reklamı yapılacak olan Azura Park sayesinde Mahmutlar’ın da reklamı yapılacak. Cebeci İnşaat, New York’taki açılışın ardından katıldığı yürüyüşte Amerikalılara ve Amerika’da yaşayan Türklere hem Azura Park’ın hem de Alanya ve Mahmutlar’ın tanıtımı yapıldı. Konu ile ilgili açıklama yapan Cebeci İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Cebeci, “Alanya ve Mahmutlar’ı sadece Türkiye değil dünyanın önemli merkezlerinde tanıtıyoruz. Rusya’nın Moskova, Almanya’nın Münih ve Amerika’da New York kentlerinde ofislerimiz var. Buralarda ülkemizin tanıtımını yapıyoruz. New York da 500 bin Türk yaşadığını biliyoruz. Bu insanların yarısı yazın Ege ve Akdeniz kıyılarımıza tatile geliyor. Amacımız bu zengin insanlara bölgemizi tanıtıp onları buralara getirmek ve bölgemize katkı yapmaktır” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!