"Mahmutlar hak ettiğini almıyor"

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adı son zamanlarda yerel seçimlerde aday adayı olacak söylentileri ile çalkalanan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, “Her iki belediye’den de Mahmutlar hak ettiği hizmeti alamıyor” dedi.
Mahmutlar’da bulunan Asmalı Konak Restaurant’ta Mahmutlarspor’un kahvaltı konuğu olan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin “Mahmutlar’a 2018 yılı içerisinde odamızın girişimleriyle Noter gelecek, fakülte için girişimlerimiz sürüyor, denizdeki taşların yok edilmesi ile ilgili çalışmalarımız sürüyor” dedi.
SÖYLEMLERİ ADAY GİBİ
Mahmutlar Alanya’nın en büyük Mahallesi ve her iki belediyeden de hak ettiği hizmeti alamıyor açıklaması ile Belediye Başkanlığı adaylığı için göz kırpan Şahin, “Alanya’yı zincir oteller ve marka bir şehir yapmak için elimizi taşın altına koyacağız. Mahmutlar Alanya’nın en büyük Mahallesi Alanya bizi verdiğimiz sözü tutmakla tanır. Ne söz verdiysek hepsinin takibi içerisindeyiz” dedi.
MAHMUTLAR BİZE SAHİP ÇIKTI
Şahin, “Mahmutlar bize Ticaret Odası seçimlerinde çok yüksek bir oyla sahip çıktı. Bizde Mahmutlar için hak ettiği yatırım ve hizmetleri vereceğiz. Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesi iki defa Mahmutlar’da toplantılar yaptık. Burada Mahmutlar’a Noter sözü verdik. 2018 yılı içerisinde Mahmutlar’a Noter gelecek. Fakülte dedik, fakülte ile ilgili girişimlerimiz sürüyor. Denizin taşları kırılacak, mevzuat müsaade etmiyor ama olağan üstü hallerde olağan üstü işler yapılır bunların projelerini yapıyoruz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!