MAHMUTLAR ÇÖPLÜK DEĞİL!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Belediyesi Mahmutlar’ı çöplük gibi kullanıyor. MAHKOD Başkanı İlhan, “Mahmutlar Çöplük değil”  dedi.

Mahmutlar Karabelen bölgesi (Hürpa arsaları) etrafına Alanya Belediyesi atık araçları topladıkları çöp ve atıkları Mahmutlar’ın kuzeyindeki yerleşim yerlerine dökmeye başladı. Bölge halkı, “Kaç defa şikayet ettik çözüm masasına ilettik ama her defasında bizi duymazdan geldiler. Adem Murat Yücel Mahmutlar’ı hiçe saymaya devam ediyor, nedir bize karşı bu tavrı anlayamadık, biz komşu çocuğu diye destek verdik oy verdik karşılığı bu mu olmalıydı” dediler. Yücel’e tepkiler çığ gibi büyüyor.

İLHAN: “ATIL NE VARSA MAHMUTLAR’DA”

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mesut İlhan, “Mahmutlar Alanya’nın çöplüğü değildir. Mahmutlar’ın sağlık alanı Adem Murat Yücel döneminde Alanya Belediyesi’nin SGK’ya yıllarca biriken borcuna karşılık verilmiştir. Ayrıca Alanya Karayolları şantiyesi kaldırılarak, Mahmutlar’a imarlı bir alana yine Adem Murat Yücel döneminde 40 dönüm yere meclis kararı ile getirilmiştir. Önce Küves, şimdi Karabelen bölgesine Alanya Belediyesi araçları tarafından çöpler atılmıştır. Bu düşmanlık Mahmutlar’a niye yapılıyor?

İLHAN: “YOLLAR BERBAT, KALDIRIMLAR BUBİ TUZAĞI”

Mahmutlar’da yollar berbat bir şekilde. Atatürk Caddesi’nden geçen araçların her yeri tamirat istiyor. Yoldan geçerken sandala binmiş gibi oluyor vatandaş. Kaldırımlar bubi tuzağı gibi. Her gün vatandaşlar bu kaldırımın bozukluğu için ya kollarını ya da ayaklarını kırıyorlar. Adem Murat Yücel 10 yıldır neyi bekliyor? Sizde tahmin edersiniz ki seçimin biraz daha yaklaşmasını bekliyor ki vatandaş unutmasın. Hani şu insanlar balık hafızalı meselesi var ya.

İLHAN: “MAHMUTLAR’DAN NELER ALDIN NE VERDİN?”

Mahmutlar’dan ilk 5 yılda göze görünür hiçbir iş yapmayan Başkan Adem Murat Yücel, son 1 yılda Kültür merkezi, sağlık Ocağı ve Kreş yapımına başladı. Bunların bitirilmesi de seçim öncesine denk gelecek gibi planlanıyor. Seçim malzemesi yapılacak, halkada, ‘bakın hizmet yaptık oy verin’ denecek. 10 yılda Mahmutlar’dan neler aldın, ne verdin? Halkımız bunun hesabını yapacak seçimlerde” diye konuştu.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!