Mahmutlar CHP tıklım tıklım

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimlerine sayılı günler kala, CHP Mahmutlar Mahalle başkanlığı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Antalya bölgesinde ilk seçim bürosunun Mahmutlar’da açıldığını belirten başkan Ahmet Asil “Erken kalktık, yol alıyoruz” dedi.
Asil’in açıklaması şöyle, “Mahmutlar olarak 24 Haziranda yapılacak olan seçimlere hazırız. Hiçbir mazeretimiz ve engelimiz yoktur. Hedefimiz Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu ve iktidarın kötü yönetimini halkımıza anlatarak, ülkemizi garanti altına almak, geleceğimizi kurtarmak ve bozulan çarkları yeniden çalışır hale getirmektir. Vatandaşlarımızın ilgisi her geçen gün artmaktadır. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce hem Türkiye’ye hem de Mahmutlara yeni bir heyecan getirmiştir”
EKONOMİ DİPLERDE AKP
‘İktidarının sonu yaklaşmıştır’ diyen Asil, “Ekonomik kriz halkımızı zengininden fakirine, işsizinden çalışanına herkesi derinden sarsmaktadır. Türkiye tarihinin en büyük krizi olağanüstü seçim ekonomisine rağmen, iktidarın tüm çabalarına rağmen durdurulamamaktadır. Her gün artan akaryakıt fiyatları, her gün değişen döviz fiyatları vatandaşın belini bükmektedir. Bakladan-mercimeğe, samandan-ete, peynirden-süte her şeyi dışarıdan alıyoruz. Döviz fiyatları arttıkça bizler fakirleşiyoruz. Sofralarımız fakirleşiyor ve vatandaşımız eti gramla bile alamıyor. Ülkeyi bu hale getiren iktidarın durumu metal yorgunluğunu geçmiş, çaresizlik ve umutsuzluk haline gelmiştir. Hiçbir çözüm önerileri kalmamıştır, Daha birkaç hafta önce yüksek faizlerden şikâyet edip indirileceğini müjdeleyen iktidar, faizleri artırarak çaresizliğini tescil etmiştir” dedi.
BİZ ÇÖZECEĞİZ
Asil, “Tüm bu kara tabloya rağmen biz parti olarak vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye talibiz. 16 yıldır tek başına ülkeyi yönetip, ülkeyi bu kara tabloyla baş başa bırakan bu iktidar artık umut olamaz. Devletin işleyişinde bir saatin çarkları kadar önemli olan tesisleri satarak bozdular bu saati. Üreten kurumları satarak yol yapmanın, özel sektöre köprü yaptırıp geçenden ve geçmeyenden para almanın anlamsız inadıdır ülkeyi bu duruma düşüren. Akıl almaz israf ekonomisinin, har vurup harman savurmanın bedelidir bu tablo. Bizim programımız uygulanan bu sistemin tam tersi olacaktır. Üretime dayanan bir ekonomik modelimiz olacak. Ürettiklerimizle yatırım yapacağız. Ürettiklerimizle yol, köprü yapacağız. Üreten tesisleri satarak değil. Devlette tasarrufa gideceğiz, devlet 2017 yılında 13558 araç kiralamış. AKP’nin ilk seçim beyannamesinde söz edilen lüks araç karşıtı politika bu değil. Zaten bu AKP, o AKP hiç değil. AKP’nin yeni seçim bildirgesi, iflasın itiraf belgesidir” dedi.
BİZ KAZANACAĞIZ, TÜRKİYE KAZANACAK
Asil, “15 Milletvekiliyle bir partinin seçime sokulmamasının önüne geçtik. Millet ittifakı ile diğer partilere kurulan baraj tuzağının önüne geçtik. Nasıl ki dün, Recep Tayyip Erdoğan’ın yasağını kaldırıp demokrasiye sahip çıkmışsak, bugünde demokrasi için bu adımları atarak CHP’ye yakışanı yaptık. Türkiye ne zaman bir bunalıma girmişse CHP elini taşın altına koymuştur. Çünkü biz demokrasiye herkes için sahip çıkan asırlık bir çınarız. Genç fidanların gölgemizde hapsolmasından mutluluk duymayız. Bu ülkenin ileriye gitmesi için projesi olan herkese sahip çıkarız. Ülkede kardeşlik ve barış ruhunun yeniden tesis edilmesi için çalışıyoruz ve çalışacağız. Bize oy veren vermeyen her insanımız bizim için birinci sınıf vatandaştır. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızı seçim büromuza davet ediyorum. Programımız belli, yapacaklarımız açık ve seçimi kazanacağımız apaçık” diye konuştu.
HABER / SUDİ ÇANDIR
 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!