reklam
reklam

MAHKOD’tan Ela bebeğe kampanya. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

30 Eylül 2022 - 15:28

MAHKOD’tan Ela bebeğe kampanya

MAHKOD’tan Ela bebeğe kampanya
Son Güncelleme :

31 Mart 2022 - 10:46

255 views

Alanya’da ikamet eden SMA Hastası Ela Bebeğe Mahmutlar Koruma ve Yaşatama Derneği MAHKOD kampanya başlattı.
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan SMA Hastası Ela bebeğe Ramazan ayı dolayısıyla ‘Fitrenizi Ela Bebeğe verin’ kampanyası başlattı. İlhan “Geçtiğimiz Ramazan ayında Mahmutlar ’lı SMA Hastası Ahmet bebek için aynı kampanyayı başlatmış ve başarılı olmuştuk. Allah’ın takdiri bu yıl yine bu illet hastalıkla sınanıyoruz. MAHKOD Derneği olarak bu ramazanda da Ela bebek için kampanya başlattık. Ela bebeğin resmi hesap numaralarına zekatlarınızı, sadakalarınızı ve fitirlerinizi verebilirsiniz” dedi.
VATAN MUZ DAN ELA BEBEĞE DESTEK
SMA Hastası Ela bebeğe destekler sürüyor. Kestel Mahallesinde Muz Üreticisi ve Muz Sarartma Deposu Sahibi Vatan Demir Ela Bebek İçin Duyarsız Kalmadı. Bütün Alanya’nın Bildiği SMA Tip1 Hastası Ela Bebek İçin Gerekli Desteği Verdi. Vatan Demir Yaptığı Açıklamada Bütün Alanya’nın Özellikle Zenginlerin Ela Bebek İçin Duyarsız Kalmamaları Gerektiğini ve Bir An Önce Ela Bebeğin İyileşmesi İçin Gerekli Desteği Vermeleri Gerektiğinin altını çizdi.

reklam
reklam