reklam
reklam

MAHKOD'dan Ahmet bebeğe 115 bin TL. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

3 Ekim 2022 - 10:29

MAHKOD’dan Ahmet bebeğe 115 bin TL

MAHKOD’dan Ahmet bebeğe 115 bin TL
Son Güncelleme :

25 Mayıs 2021 - 17:22

146 views

MAHMUTLAR Koruma ve Yaşatma Derneği’nin girişimleri ile SMA Hastası Ahmet Bebek yararına düzenlenen kermese ilgi oldukça yoğun oldu. Esnaflarımız ve Ev Kadınlarının hazırladığı ürünleri gönüllüler stantlarda Ahmet bebek için sattılar. Kermeste toplanan 115 bin lirayı gönüllü Gurup, Ahmet Bebeğin Banka hesabına yatırılması için tutanakla Ahmet bebeğin Babasına teslim ettiler.
İLHAN, “ESNAFLARA VE GÖNÜLLÜLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM”
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) Başkanı Mesut İlhan, Kermese destek veren Esnaflara ve canla başla emek veren gönüllü guruba teşekkür etti. İlhan, “SMA Hastası Ahmet Bebeğimiz için MAHKOD olarak destek verdik. Bu girişimimize ortak olan Esnaflarımıza ve özelikle duyarlı ev Kadınlarımıza çok teşekkür ederim. Birlik beraberlik duygularımızın bir kez daha güçlendiğini gördük. Özelikle Gözleme gurubu kadınlarımıza ayrı bir teşekkür etmek istiyorum. Sabahın altısından akşamın sekizine kadar yerlerinden kalkmadan çalışmaları herkesin takdirini kazanmalarına sebep oldu” dedi.
KILIÇASLAN İLKOKULU’NA ALKIŞ
Mahmutlar Kılıçaslan İlkokulu kermese büyük destek verdi. Günler öncesi kermes için sosyal medyadan oyuncak toplayıp tüm Türkiye’ye canlı yayınla oyuncakları satarak Ahmet bebeğe hatırı sayılır bir nakit desteği sağlayan Okul Müdürü Fatma Ayan ve Eşi Ali Ayan bir kez daha gönüllerde taht kurarak diğer okul yöneticilerine örnek oldu.
YÜCEL VE ŞAHİN’DE KATILDI
Kermese, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Alanya İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Engin Burak Mindivanlı, Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanı Hikmet Altınsoy, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve yönetimi, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve yönetimi, CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve yönetimi, Deva Partisi İlçe Başkanı Av. Ahmet Çakan ve yönetimi, Alanya Esnaf Odası Başkanı Nuri Demir, Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit, AGC Başkanı ve AGF Genel Başkanı Gaye Coşkun, Kestelspor Başkanı Levent Uğur, iş insanları, ve vatandaşlar katıldılar.
İLHAN, “DESTEKLERİMİZ SÜRECEK”
Kermes etkinliği hakkında basına bilgi veren Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) Başkanı Mesut İlhan, kermese giderek alış veriş yapan ve bu vesile ile destek veren, stand açarak satış yapıp destek veren herkese bir kez daha basın huzurunda teşekkür etti. İlhan, ‘Kermesimizi ziyaret eden, bizlere destek veren Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel ve ALTSO Başkanımız Mehmet Şahin’e, siyasi partilerimizin ilçe başkanları, meclis üyeleri ve STK temsilcilerimize teşekkür ederim. Standlarda yapılan satışların tüm geliri Ahmet Bebek için ailesine teslim edilerek bağış kampanyası hesabına yatırıldı. Tüm çabamız ve dileğimiz ise çocuğumuzun tedavisi için gereken paranın toplanmasını sağlamak. Kermesimiz sona erdi fakat biz MAHKOD olarak çalışmaya devam edeceğiz. Ahmet bebeğimizi Amerika’ya yolcu edinceye kadar durmak yok yorulmak yok” dedi.

reklam
reklam