1. Haberler
  2. Güncel
  3. MAHKOD’ tan Ela Bebeğe Kermes

MAHKOD’ tan Ela Bebeğe Kermes

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD SMA Hastası Ela bebeğe Kermes düzenliyor. Kermes 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü Mahmutlar Saat kulesi karşısında Saat 07 kurulacak.

Yaklaşık bir yıl önce SMA Hastası Ahmet bebek için Kermes düzenleyen Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD bu defa Ela bebek için Kermes düzenleyecek. Ela bebeğin ailesi, Alanya halkı tarafından Yardımsever kişiliği ile bilinen Cemile Pehlivan ve MAHKOD yönetimi bir araya gelerek Ela bebeğe destek için Kermes kararı aldı.

İLHAN “HERKESİ KERMESE BEKLİYORUM”
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan Ela bebek için MAHKOD OLARAK organize Ettiğimiz Kermese herkesi bekliyorum dedi. İlhan “Yaklaşık bir yıl önce Mahmutlar ’lı SMA Hastası Ahmet bebek için yine MAHKOD olarak kermes düzenlemiştik. Çok ilgi gören Ahmet Bebeğin kermesi gibi Ela bebeğin Kermesinin de ilgi görmesi için tüm hazırlıkları yapıyoruz. Başta kadınlarımız olmak üzere kermese destek olmak isteyenleri kermesimize bekliyoruz. Katkı yapmak isteyenler, Kermeste görev almak isteyenler 0532 410 04 40 ve 032 347 01 72 nolu telefondan biligi alabilirler” dedi.

BİRLİKTEN ELA BEBEK KURTULACAK
Yardım kampanyasında büyük destekçi olan Cemile Pehlivan, “Bir günde milyonları verebilen hayırsever vatandaşlarımız var. Çok az zamanımız kaldı. Neden Ela’yı kurtaramayalım?” diyerek vatandaşları kermese davet etti. Pehlivan,” Ela’nın ilacı Dubai’de verilecek. Tedavisi Ahmet’inkinden daha az bir meblağ ile karşılanabilecek. Şu anda Ela’nın vücudu ilacı ne kadar çabuk alırsa daha çabuk iyileşecek. Toplanması gereken rakam çok kolay değil ama kampanyamız hızlı ilerliyor. MAHKOD Derneğinin kermesi halkımızı haraket ettireceğine inanıyorum. Herkesi Cumartesi günü yapılacak lan büyük kermesimize bekliyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!