MAHKOD Plaket verdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MAHKOD Başkanı Mesut İlhan Mahmutlara ve MAHKOD Derneğine önemli katkılar yapan Serkan Canbay ve Ergün Yazar’a Plaket takdim etti.

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) Mahmutlara ve MAHKOD Derneğine önemli katkılar yapan kişilere Plaket vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Mahmutlar ’da önemli projeler yaparak şehir dinamiklerine katkı yapan ve MAHKOD Derneğinin her yıl yaptırdığı yeni yıl Takviminin büyük sponsoru olan BAY İnşaat firması yetkili Serkan Canbay’a ve Mahmutlardaki yaptığı önemli projeler dışında eğitimden spora kadar her platformda adını yazdıran YAZAR GROUP İnşaat yönetim kurulu Başkanı Ergün Yazar’a MAHKOD Derneği Başkanı Mesut İlhan tarafından plaket takdim edildi.

İLHAN “MAHMUTLARA KATKISI OLANLARA MİNNETTARIZ”

Mahmutlar ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan Mahmutlara katkısı olanlara minnettarız dedi. İlhan “MAHKOD Derneğimiz Mahmutlarımızın atar damarı haline gelmiştir. Üç yıl önce kurduğumuz MAHKOD Derneği adeta Mahmutların sözcüsü olmuştur. Her platformda üst perdeden Mahmutların ihtiyaç ve sorunlarını gündeme getiriyoruz. Mahmutlar Belediyesi kapandıktan sonra ihtiyaç olduğunu düşünüp kurduğumuz dernek bu günlerde kıymetini daha da anlıyoruz. Yatırımlar gelmiyor ve sorunlar çözülmüyor diyerek halkın isyan ettiği Alanya Belediyesine sesimizi duyuruyoruz her istenilen yerine geliyor mu elbet de hayır ama yine mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu günlerde geçecek elbet vatandaşımızın Alanya Belediyesi Mahmutlara ‘kör bicik ten süt emzirmeye çalışıyor’ açıklaması en güzel örneklerden birisi seçimler yaklaşırken bu sözler yine ortaya çıkacak her zaman kedicik bal yiyemeyecek” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!