LOZAN BİTMİŞ

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıl 2028 Lozan anlaşması bitmişti; Ankara’da Melih Gökçek başkanlığındaki belediye ekipleri Kahramankazan dolaylarında milyonlarca dolar değerinde dinozor buldu.

Bilim adamları dinozorların Hitit Kralı Mansur döneminde katledilmiş olabileceğini dile getirdiler.

Bu arada altılı masa 1000875’ci toplantısını tamamladı ve yapılan açıklamada adayın altılı masadan çıkması hususu bir sonraki toplantıya bırakıldı.

Sedat Peker tarafından atılan twitler son günlerde en çok konuşulan konu olurken, yolsuzluk iddialarına karşı şerbetli bir kesim bu twitleri Ballıbaba turbesinde lokma dağıtarak protesto etti.

Yunan başbakanı Torbalı tatilinden döndü.

Türk insanının misafirperverliğine övgüler yağdıran başbakan, Akdeniz bölgesinde yapmayı planladığı tatilin bölgedeki Rusların karşı çıkması sebebiyle İzmir’i tercih ettiğini açıkladı.

Bu arada altılı masa 168990000’cı toplantısında Geçcek Partisinin konuğu oldu ve adayın belediye başkanlarından olmasının prensip olarak uygun olmadığı kararını aldı.

Aynı günlerde iktidar, her ne kadar Lozan bitmiş olsa da bunun meyvelerinin 2071’de toplanacağını açıklayarak, Van Gölünde canavar bulunduğunu ve canavarın ülkenin 50 yıllık et ihtiyacını karşılayacağını duyurup gram et satışlarını yeniden güncelledi.

Bu arada altılı masaya ev sahipliği sırası bu kez Geliyor Gelmekte olan Partisindeydi, 1978998708’ci görüşme sonucunda kısır yenildi ve altılı masa üzerinden yapılan kısır çekişmeler kınandı.

Gaziantep ve Hatay Büyükşehir Belediyelerine kayyum atanması Zafer Partisinde infial yarattı.

Suriyeli başkanların yanındayız mesajı verildi.

Yerel seçimlerde Bingöl Belediye Başkanlığına aday olan Binali bey seçimi son dakika oylarıyla kaybedince kendisine oy vermeyenleri “Erzincan’a girdim” türküsüyle protesto etti.

Altılı masa son toplantısını yaptı, halkın çektiği acılara vurgu yapılarak umut dağıtıldı.

Bir sonraki toplantıya Umut Partisinin ev sahipliği yapacağı duyuruldu.

İktidar, Türk vatandaşlarının barınamıyoruz eyleminin ırkçı bir yaklaşım olduğunu savunarak, ülke genelinde yaklaşık 150 bin adet 7m2 büyüklüğünde kompozit ev dağıtıldığının altını çizdi, mitinge katılanların bir kısmı “Namkör bunlar” diye tezahüratta bulundu.

Bu arada altılı masa 97641479008’ci toplantısı Şebi Arus törenlerine denk gelmesini fırsat bilerek Ekrem İmamoğlu’nun çalışma ofisinde yaptı.

Liderlerden bir açıklama yapılmazken İmamoğlu “Ben 16 milyon İstanbul’lunun başkanıydım” dedi.

Antalya ve Muğla için vize uygulanacağı haberleri geçen haftanın en çok konuşulan konusu oldu.

Anadolu’dan gelen tepkiler üzerine Muğla ve Antalya’nın yabancı uyruklu belediye başkanları ortak açıklama yaparak “Tüklerin yine eskiden olduğu gibi her iki kente vizesiz girebileceğini, hizmet sektöründe onlara ihtiyaç olduğunu” vurguladılar.

Bu arada altılı masa 908532190098’ci toplantısını Yeni Yıl Partisinde kutladı.

Müslüman Noel kutlamaz protestolarına sahne olan toplantı sonrasında Noel Baba ile helalleşme kararı alındı.

Mutluluk dolu bir yıl diliyorum.

Yolunuz ve yolculuğunuz mavi olsun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!