reklam
reklam

Lazio’lu Muriqi’ den Mahmutlar’lı Ahmet'e 20 bin lira!. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

8 Aralık 2022 - 22:49

Lazio’lu Muriqi’ den Mahmutlar’lı Ahmet’e 20 bin lira!

Lazio’lu Muriqi’ den Mahmutlar’lı Ahmet’e 20 bin lira!
Son Güncelleme :

12 Mart 2021 - 14:30

102 views

Fenerbahçe’den Dünya devi Lazio takımına yüksek bir transfer ücreti ile transfer olan Vedat Muriqi ‘den Mahmutlar’lı SMA Tip 2 hastalığıyla mücadele eden Ahmet’ 20. Bin liralık destek geldi.

Mahmutlar’lı SMA Tip 2 hastalığıyla mücadele eden Ahmet’in zamanı daralırken ailesi ve sevenleri instagram üzerinden canlı yayın yaparak Ahmet’in eski sağlığına kavuşması için bağış topluyor. Dün akşam yapılan canlı yayında Ahmet Annesi Pınar Çaltı ve Merve Sönmez yayındayken şuanda İtalya’nın Lazio takımında forma giyen eski Fenerbahçeli ünlü oyuncu Vedat Muriqi de yayına katılıp 400 balon alarak 20 bin TL destekte bulundu. Ahmet’in annesi Pınar Çaltı ve Merve Sönmez bu sürpriz karşısında oldukça mutlu oldu. Çaltı ve Sönmez, Vedat Muriqi’e bu desteğinden dolayı teşekkür etti.

ANNE ÇALTI’DAN YARDIM ÇIĞLIĞI

Mahmutlar’lı SMA Tip 2 hastalığıyla mücadele eden Ahmet’in zamanı daralıyor. Acılı anne oğlunun bedeninin artık daha yorgun olduğunu belirterek herkesten yardım istedi.

ÜÇÜNCÜ DOZ İLAÇ ALINDI

Devlet tarafından karşılanan Spinraza ilacının üçüncü dozunu geçtiğimiz günlerde alan Alanyalı Ahmet Çaltı’nın tedavi için gerekli olan Zolgensma ilacına ihtiyacı her geçen gün artıyor. Ahmet’in annesi Pınar Çaltı oğlu için yardım bekliyor.

‘DUALARINIZDA AHMET’İMİ EKSİK ETMEYİN’

Ahmet’in annesi Pınar Çaltı “Ahmet’imiz hastanedeydi ve ilacının üçüncü dozunu aldı. İlk iki dozdan daha zor ve sıkıntılı bir süreç oldu. Çünkü vücudu  artık daha yorgun. Her gün fizik tedavi ve ilaç öncesi tetkikler minik vücudunu yoruyor artık. Bu kez o ağladı, ben ağladım. O iğne acısından bense evlat acısından ağladım.  Oğlumu yaşatma mücadelemizde bizi yalnız bırakmayın. O da yaşamayı hak ediyor. Ben artık onun gözünün içine bakarak kötü bir gelecek korkusuyla yaşamak istemiyorum” ifadelerini kullandı.