Kurban satış yeri kuruluyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’a her yıl olduğu gibi bu yılda Alanya Belediyesi tarafından Kurban kesim yeri kurulacak. Mahmutlar’da Kurban satış yeri Sanayi yanındaki başlıkta gerçekleşecek.
Alanya Belediyesi, 21 Ağustos Salı günü başlayacak 2018 yılı Kurban Bayramı için Mahmutlar, Konaklı, Demirtaş ve Çıplaklı mahallelerinde olmak üzere 4 ayrı bölgede kurban satış noktası belirledi.
21 Ağustos Salı günü başlayacak Kurban Bayramı öncesi bayram hazırlıklarını tamamlayan Alanya Belediyesi, 4 ayrı noktada kurban satış noktalarını da belirledi. Alanya Belediyesi bu yıl Mahmutlar, Konaklı, Demirtaş ve Çıplaklı mahallelerinde 4 ayrı noktada kurban satış yeri oluşturdu. 2018 yılı içinde kurbanlık satmak isteyen üreticilerin, alttaki duyuruda belirtildiği şekilde Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne şahsen başvurularını yaparak Kurbanlık Satış Yeri tahsislerini alabilecekleri açıklandı.
2018 YILI KURBAN SATIŞ YERLERİ
1 -ALANYA / ÇIPLAKLI : Çıplaklı mahallesi Kurban Satış Yeri
2- ALANYA / MAHMUTLAR : Mahmutlar küçük sanayi Sitesi Güney ve alt tarafındaki
3- ALANYA / KONAKLI : Konaklı Mahallesi Menderes Caddesi üzeri
4- ALANYA / DEMİRTAŞ : Demirtaş Mahallesi Yeni Damlar Camii yolu üzeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!