reklam
reklam

Küçülmez: "Bizde mi çalalım?". Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

3 Ekim 2022 - 04:28

Küçülmez: “Bizde mi çalalım?”

Küçülmez: “Bizde mi çalalım?”
Son Güncelleme :

18 Şubat 2020 - 13:13

206 views

Elektrik zamları tüketicileri canından bezdirdi. Kestelli esnaf Kerim Küçülmez evine gelen yüksek miktardaki Elektrik Faturasını görünce, CK Elektrik kurumuna isyan etti ve “Bu ne,bizde mi çalalım yani?” dedi.
Elektrik Faturalarının santralden eve gelinceye kadar ikiye katlandığı öğrenildi. Elektrikte santralden çıkış fiyatları kw. başına 35-40 kuruş seviyesinde seyrederken, dağıtım bedel, vergi ve katkılardan sonra tüketiciye 70 kuruşa ulaşıyor. Yani santralden tüketiciye ulaşana kadar elektrik fiyatının ikiye katlandığı edinilen bilgiler arasında yer aldı.
KÜÇÜLMEZ: “YOK MU BİR HALK KAHRAMANI?”
Elektrik Zammı insanların çıldırmasına yetti. Son aylarda evlere gelen elektrik faturaları tüketicileri çıldırttı. Kestelli Kerim Küçülmez evine gelen yüklü miktardaki Elektrik faturasını görünce adeta çıldırarak ‘ayıp ya bizde mi çalalım’ diyerek sosyal medyada isyan etti. Sosyal medya hesabından paylaşımcılarına seslenen Kerim Küçülmez, “Yok mu bir vatansever dürüst halk kahramanı bu halkın hakkını savunacak.Normal bir ev bu.Allah korusun!, bu insanlara başka çare bırakmıyorsunuz. Bu kadarda olmaz bizde mi ‘çalalım’ yani. Ayıp ya. Böyle insanlık mı olur?” dedi. Küçülmez’in bu paylaşımına yüzlerce destek beğenisi ve yorumu geldi.

reklam
reklam