KUAFÖRLÜK LİSELİLERE ANLATILDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın mesleki eğitimleri kapsamında kuaförlük mesleğini seçen lise son sınıf öğrencilerine kuaförlük mesleğinin ayrıntıları anlatıldı.

Yönetim & Dijital Danışmanlık Yöneticisi Filiz Altıok tarafından verilen eğitimde kuaförlük mesleğini seçen öğrencilere; değişen dünya da kuaförlüğün yeri, kuaförlük sektörünün misyonu, 7 adımda deneyim odaklı, kişiye özel sürdürülebilir servis anlayışı, karşılama protokolü ile doğru ilk izlenim konularında detaylı bilgiler aktarıldı.

SONER KUAFÖR VE İSA KUAFÖR ÖNCÜLÜĞÜNDE

L’Oreal Türkiye ve Alanya’daki değerli iş ortaklarımız Hüsnü Yüksel,Hüsnü kuaför. İsa Uğur, İsa Kuaför. Soner Başkan,  Soner Başkan kuaför. Fatih Kodal Kodal kuaför. Öncülüğünde değişen dünya da kuaförlüğün yeri ve geleceğin genç kuaför adaylarına tüketici yolculuğunu deneyimletmek ve bakış açılarını geliştirmek ve kuaförlük sektörün misyonunu aşılamak.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!