Korkmaz’a Birincilik

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’lı Selman Korkmaz 1.ciliklere doymuyor. Alanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü sahipliğinde, AFSAK (Alanya Fotoğraf Sanatçıları Kulübü) küratörlüğünde, bu yıl 14.sü düzenlenen, TFSF (Türkiye Fotoğraf Sanatçıları Federasyonu) onaylı Ulusal Fotoğraf Yarışmasında, Alanya’da Tarih ve Kültür kategorisinde 1.lik ödülünün sahibi Selman Korkmaz oldu.
KORKMAZ ÖDÜLE DOYMUYOR
Geçtiğimiz mart ayında, katılmış olduğu bir başka fotoğraf yarışmasında hem birincilik hem de mansiyon ödülünün sahibi olan Korkmaz, bu kez de birincilik ödülünün sahibi oldu. Bu yıl 18.si düzenlenen Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivalinde sergilenen Korkmaz’ın fotoğrafı, yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra Alanyalıların da büyük ilgisini topladı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Korkmaz, ‘Örnek aldığım ve her zaman can kulağı ile dinlediğim İlhami Yetkin Hocama teşekkür ediyorum.’ dedi. Mahmutlar Post Gazetesi olarak Fotoğraf alanında her geçen gün yeni ödüller alan ve aldığı ödüller ile bizleri gururlandıran Selman Korkmaz’ ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!