Koç’a ziyaret akını

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haber/Mert İlhan

AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç’a ziyaret akını başladı. Ziyaretçiler, “Ali Koç Mahmutlar’ın bir değeridir ve asla yalnız değildir” dediler.
AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç’a ziyaret akını devam ediyor. Son zamanlardaki Parti içindeki çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Başkan Ali Koç’a Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, AK Parti Alanya İlçe Kadın Komisyonu Başkanı Gülay Güvenç ve yönetimi, İlçe yöneticileri, AK Parti daha önceki dönemlerde Belde Başkanlığı yapan Muhterem Anılgan ve vatandaşlar tarafından yoğun bir ziyaretçi akını olduğu görüldü.
“ALİ KOÇ BAŞKAN YALNIZ DEĞİLDİR!”
Başkan Ali Koç’a sahip çıkan Parti yöneticileri ve vatandaşlar, Başkan Ali Koç’a bazı kendini bilmezler tarafından sebepsiz saldırılar olduğunu beyan eden ziyaretçiler, “Ali Koç yalnız değildir, gece gündüz demeden başta Mahmutlar olmak üzere yayla ve bölgedeki diğer Mahallelerde sorun çözen ve çözüm üreten bir başkandır. ‘Alakasız, toplumun dışladığı, hatta kendi partisi tarafından bile sahiplenilmeyen kişi ile davranış ve söylemlere bile cevap verme ihtiyacı duymayan başkanımızı takdir ediyoruz. İt ürür kervan yürür desturu ile Başkanımızın çalışmalarına devam etmesini istiyoruz. Başkanımız yalnız değildir” açıklamasında bulundular.
KOÇ “ BİZİ YILDIRAMAZLAR”
AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç, ziyaretler ile ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Hiçbir güç benim çalışma şevkimi kıramaz, Halkımızın takdirini almak her gün ziyaretlerini yaparak sorun ve isteklerine çözüm bulmak veya onlarla sohbet yapmak, çaylarını içmek bazı kesimleri rahatsız ettiğini biliyorum. Bunlar benim için hiç sorun değil, siyaset de elbette eleştiri olur ama edepli bir şekilde olmalı. Siyasette birilerini; asılsız, yalan dolan ile karalayarak bir yere varamazsınız. Hizmet odaklı çalışırsan halka dokunursan öyle halktan karşılık alırsın. Ben Teşkilatımdan böyle öğrendim, siyasi büyüklerimin desturunu aldım. ‘Öğrenmek ayıp değil, öğrenmemek ayıp derler’ büyüklerimiz keşke bazıları da büyüklerini dinleseydi de bu rezil duruma düşmeseydi” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!