reklam
reklam

Koç, STK'ları bir araya getirdi. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

10 Ağustos 2022 - 05:14

Koç, STK’ları bir araya getirdi

Koç, STK’ları bir araya getirdi
Son Güncelleme :

10 Mart 2020 - 16:03

75 views

AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç, Mahmutlar’daki Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile bir araya gelerek Mahmutlar’ın sorunları ve çözümlerini tartışarak Mahmutlar siyasetinde bir ilke imza attı.
Mahmutlar 43.673 nüfusu ile ilçeliğe göz kırpan bir şehir olma yönünde hızla ilerlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Mahmutlar Yemen Kahvesi’nde STK’ları bir kahvaltı programında bir araya getiren AKParti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanlarını dinledi ve notlar tuttu. Tüm STK Başkanları sorunlarını Başkan Ali Koç’a anlatarak çözüm için notlar tuttu.
İLÇELİK ÇÖZÜM OLACAK
Mahmutlar’ın İlçe olması yönünde görüş birliğine varan Mahmutlar Sivil Toplum Örgütleri (STK) Başkanları, Mahmutlar’a Alanya Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yeterince ilgi gösterilmediği, Turizm sezonu gelmesine rağmen başta yol ve kaldırımlardaki kazı çalışmalarının şehre çok büyük zararlar verdiği yönünde görüş alışverişinde bulundular. STK Başkanları sahildeki taşlaşma problemi ile Mahmutlar’da turizmin yapılamayacağını, Okullardaki servis otopark sorunları, sahildeki büfelerin akşamları hala faal durumda olduğu, Sanayi sitesi yolundaki yollarda elektrik sıkıntısı yaşandığı sorunlar ele alındı.
BİRLİK İÇİN BİR ARAYA GELDİLER
AKParti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç başkanlığında bir araya gelen gurupta, AKParti Mahmutlar Mahalle Yöneticisi Mesut Bağışlar, Ahmet Kuzu, Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Gazeteci Mesut İlhan, Mahmutlar Restaurantcılar ve Lokantacılar Derneği Başkanı Nurettin Göbüt, Mahmutlar Birlik Taksiciler Başkanı Nuri Yatmaz, Mahmutlar Sanayi Kooperatifi Başkanı Hüseyin Sandal ve Mahmutlar Okul Servisçileri Başkanı Turan Anılgan birlik ve beraberlik için bir araya geldiler.
KOÇ, MECLİS ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Öte yandan yine geçen hafta AK Parti Alanya Belediyesi Meclis üyeleri, AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı ve AK Partili üyeler ile birlikte Mahmutlar’da bir araya geldiler.
Düzenlenen istişare toplantısına AK Parti Alanya Belediye Meclis üyeleri Mehmet Ali Kiriş, Ali Rıza Kayacı, Alper Birer ve AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç ile AK Partili üyeler katıldı.
Toplantıya ev sahipliği yapan AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç, Mahmutlar Post Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. Koç, “AK Parti Alanya Belediyesi Meclis üyelerimiz ile Mahmutlar’da Mahmutlar’ımızın sorunlarını gündeme aldık. Mahallemizde çözülmesi gereken sorunların ivedi bir şekilde çözüme ulaşması konusunda hemfikir olduk” dedi.

reklam
reklam