Kısmetsiz AVM!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Mahmutlar AVM 3. Kez ihaleye çıktı fakat ihaleye katılım olmadı. 1. İhalede şartnameler yerine gelmedi 2. İhalede kira süresi 10 yıl az bulundu 3. İhalede 15 yıl kira süresi uzatıldı fakat fiyatı yüksek bulundu.

Kısmeti yok bizim AVM’nin. Milyonluk yatırıma alıcı çıkmadı! Mahmutlar ‘da bulunan AVM’ 3. Kez ihaleye çıkmasına rağmen ihale dosyası alan firma olmadı. İhaleye çıkacağı günü iple çeken büyük firmalar çeşitli bahaneler üreterek söz birliği yaparcasına ihale dosyası almadıkları iddia ediliyor.

KELEPİRE KAPATMAK İSTİYORLAR

İhaleye hevesli olan firmalar bahane üzerine bahane üretiyorlar! 1. ihaleye şartname maddelerimiz eksik bahanesiyle girmedikleri duyuruldu. 2. İhale ye10 yıllık süre çok kısa diyerek ihaleye hiçbir firma girmedi. 3. İhale 10 yıl olan ihale 15 yıla çıkarıldı. Bu defa da çok pahalı bizi kurtarmaz diyerek girmediler. Kamuoyunda ki iddialar; Firmalar batan geminin malları hesabı ile kelepir fiyatına almak istiyorlar iddiası yer almaya başladı

KISMETSİZ VE LANETLİ SÖYLENTİLERİ BAŞLADI

Mahmutlar ’da yıllarca sürüncemede kalan dönemin Belediye Başkanı Ali Çelik ve aralarında meclis üyeleri, memurlar ve iş insanları bulunan 14 kişinin cezaevine girdiği AVM’nin kısmeti olmadığı ve lanetli söylentileri yer almaya başladı.

MAHKOD,  “BELEDİYE YAPSIN”

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan atıl olan AVM İnşaatını Belediye kendi imkanları ile yaparak kendi işletsin önerisini sundu. İlhan “Alanya Belediyesi olarak AVM inşaatını bitirme işlerini kendi üstlenerek yapımı hızlı bir şekilde bitirilebilir. Daha sonrada her AVM’de olduğu gibi Firmalar ile görüşecek bir şirket ile anlaşılarak kiraya verilir. Yıllarca atıl olarak kalan inşaat görüntüsü hem ortadan kalkar hem de Belediyemiz para kazanmaya başlar” açıklamasında bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!