Kaymakam Tosmur’da

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaymakamlık taşınıyor Alanya Kaymakamlığı, yerel seçimlerin ardından kapanacak olan Tosmur Belediyesi hizmet binasına taşınıyor ALANYA Kaymakamı Erhan Özdemir’in talimatı üzerine Tosmur Belediyesi hizmet binasında düzenleme yapılmaya başlandı
Kaymakamlık taşınıyor Alanya Kaymakamlığı, yerel seçimlerin ardından kapanacak olan Tosmur Belediyesi hizmet binasına taşınıyor ALANYA Kaymakamı Erhan Özdemir’in talimatı üzerine Tosmur Belediyesi hizmet binasında düzenleme yapılmaya başlandı. Belediyenin odaları ve dış cephesi boyandı. Toplantı odası, makam odası ve özel kalem, kaymakamlığın ihtiyacına göre tekrar dizayn ediliyor. Tosmur Belediye Başkanı Musa Özdemir, “Tosmur Belediye Başkanı seçildiğim 1999 yılından itibaren sayısız ve önemli projelere imza attık. Tosmur’un alt yapı ihtiyaçlarını önceliğimiz olarak gördük. Tosmur sınırlan içerisinde kanalizasyonsuz projelendirilmemiş alan kalmadı. Yağmur suyu drenaj hatları ile kanalizasyon hatlarını ayrı ayrı projelendirip tamamladık. Enerji nakil hatlarının yeraltına alınmasından tutun önemli markaların Tosmur’a taşınmasına kadar ciddi çalışmalar yaptık. Bölgemiz artık yollan, alt yapısı ile yeni bir şehir haline gelmiştir. 6360 sayılı Büyükşehir Yasası çıktığında belediyemiz yasaya itiraz etmemiş, aksine desteklemiştir. Bu yasa ile birlikte yerel hizmetler daha güçlü verilecek. Belediye hizmet binamız 2006 yılında tamamlanarak dönemin İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu ve yurtdışı ve yurtiçinden katılan protokol eşliğinde açıldı. Belediyemiz hizmet binasının bundan sonra Alanya Kaymakamlığı olarak kullanılacak olması, bölgenin geleceği açısından iyi olacak. Bu hizmeti sunan kişi olarak ayrıca gurur duyuyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!