KANDEMİR, ADAYIMIZ İLE SEÇİME GİRECEĞİZ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Teşkilatı başkanlığı görevine başlayan Bülent Kandemir, yerel seçimlere kendi adayı ile girmek istediklerini vurguladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanlığı’nda devir teslim sürecinin ardından göreve başlayan yeni başkan Bülent Kandemir, yerel seçim hakkında taleplerini aktardı. Yerel seçimlere kendi adayı ile çıkmak istediklerini be bunu genel merkeze ileteceklerini belirten Başkan Kandemir, “Bizim düşüncelerimiz çok açık. Cumhuriyet Halk Partisi içinde yetişen Cumhuriyet Halk Partisi ilkelerini benimsemiş. Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir adayıyla seçime girmek” dedi.

Kandemir, açıklamasında, “Göreve başladım şu anda bir sıkıntı yok. Sadece önümüzde bir yerel seçim süreci var. Bizim iddiamız ve arzumuz Alanya’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayıyla sisteme girmek ve yerel seçimi kazanmak bütün amacımız bu yönde. Bizdeki tek sıkıntı belirsizliğin olması. İttifakta mı gireceğiz? İttifaksız mı gireceğiz bu henüz çözülmüş değil. En büyük hedeflerimizin birisi de bu ay içerisinde genel başkanımız ile görüşüp ziyaret edip Alanya’da ittifak bile olacaksa CHP olarak seçime girilmesini sağlamak kendi adayımız ile seçime girmek. Bu durum bizim çalışmamızı engellemiyor ama daha rahat çalışabilmemiz için belirsizliğin ortadan kalkması gerekiyor” diye konuştu.

“Bizim düşüncelerimiz çok açık. Cumhuriyet Halk Partisi içinde yetişen Cumhuriyet Halk Partisi ilkelerini benimsemiş. Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir adayıyla seçime girmek” şeklinde konuşan Kandemir, “Daha önceki yaşadığımız iki üç seçimde yerel seçimde parti dışından adaylarla girdik ve olmadı. Amerika’yı tekrardan keşfetmeye gerek yok. Olmuyorsa bizim hedefimiz de o yöndeydi zaten. Kendi adayımız Cumhuriyet Halk Partisi ilkelerini benzemiş Cumhuriyet Halk Partisi işinden çıkan bir adayla seçimi kazanmak” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!