İşte Ucube!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’da yapılan sahil projesi ‘eyvah’ dedirtecek cinsten. D-400 karayolu sahilinde bir yıldan beri yapılmaya çalışılan ‘Sahil projesi’ tam bir ucube örneği. Yeni Mahalle’de bulunan Ulaşlar Otel ile Green Peace Otel arasında bulunan yolun her 2 tarafında da alt geçit bulunuyor. Ulaşlar otelin sahil kaldırımına yapılan altgeçit girişi görenleri şaşkına çevirirken, duyarlı vatandaşlardan Mahmutlar Post Gazetesi olarak yüzlerce eleştiri telefonları aldık. Vatandaşlar, “Mahmutlar’a yapılan sahil projesinin her yerinde mum yanıyor. Sahil ile gerçek manada ilgilenen bir duyarlı yönetici yok. Ulaşlar Otel ile Green Peace Otel arası sadece 30-40 metre, her iki tarafta altgeçit girişi var. Mahmutlar’ın birçok yerinde alt geçit yokken üstelik 11 alt geçit iptal edilmişken, Ulaşlar Otel’in önündeki altgeçit girişi yapılmasına ne gerek vardı. 30 metre yanında bir altgeçit 4 yıldır hizmet veriyor. Bu ucube gibi kaldırımın ortasındaki yapıya hiçbir anlam veremedik. Ali Başkan bu söylediklerimizi dikkate alıp burayı kapatmalıdır. Yan yana 2 altgeçit üstelik yaya yolunu da büyük ölçüde kapatıyor” dediler.
Mahmutlar Belediye Başkanı Ali Çelik’in, ‘Mahmutlar’a gerdanlık takılacak’ sözünü de eleştiren vatandaşlar, “Bunun en güzel cevabını Mahmutlar Post Gazetesi vermiştir. “Sahte ve pahalı gerdanlık” bu açıklamaya en güzel cevap olmuştur. Mahmutlar sahili Oba’da yapılan sahil projesinin aynısı olması gerekirdi. Ama araştırmacı yöneticiler olmayınca şekil A’daki gibi oluyor. Maalesef Mahmutlar sahil projesi estetikten yoksun bir şekilde yapıldı. ‘Ben yaptım, oldu’ mantığı ile ancak bu kadar olur” dediler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!