HOTED 34. ANTALYA HOTEL EQUİPMENT 2024 FUARINA HAZIRLANIYOR!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

HOTED, her yıl olduğu gibi 16-19 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 34. ANTALYA HOTEL EQUİPMENT 2024 fuarına hazırlanıyor. HOTED Alanya merkez binasında bir araya gelen TT Global fuarcılık yönetim kurulu başkanı Lokman Arslan ve Hakan Halit Yeni, yapılan istişare ve toplantı sonrasında sözleşme imzalayıp, fuarın startını birlikte verdiler.

 

HOUSEKEEPING CAMİASININ BULUŞMA NOKTASINDA BULUŞMAYA HAZIRLANIYORUZ.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Hakan Halit Yeni,’’Saygı değer turizmcilerimiz, değerli meslektaşlarımız, kıymetli dostlarımız; Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED olarak, üyelerimizi ve  meslektaşlarımızı mesleğimizle ilgili turizm sektöründe değişen ve gelişen yeniliklerden haberdar etmek, yeni kaynak ve teknolojilerden yararlandırmak adına Türkiye’nin en büyük, en çok ziyaret edilen dünya markalarının ve ülkemizin en iyilerinin bir araya geldiği fuar olma özelliğine sahip olan, HOTED camiası ve HK camiasının buluşma noktası olarak gördüğümüz 34. ANTALYA HOTEL EQUİPMENT 2024 fuarında dostlarımızla, çözüm ortaklarımızla ve camiamızın değerli mensupları ile bir kez daha buluşmaya hazırlanıyoruz.

Alanya’mızı ve Housekeepıng (Kat Hizmetleri) camiasını temsilen, sektördeki çözüm ortaklarımızla ve turizm camiasının saygıdeğer mensuplarıyla bir kez daha bir araya gelmekten onur duyacağız.

Bilindiği üzere ANTALYA HOTEL EQUİPMENT fuarı gibi uluslararası büyük bir fuarda neonlara Alanya ve Housekeepıng ismini yazdıran tek kuruluş olma özelliğine sahibiz. Bu tür organizasyonlarla Housekeepıng camiası olarak birlik ve beraberlik olgusunun oluşmasına katkı sağlayacağı gibi, değişen ve gelişen teknoloji dünyasının yeniliklerinden yararlanacağımıza hiç şüphe duymuyoruz.

17 Ocak Çarşamba ve 18 Ocak Perşembe saat 11.00’de başlamak üzere, turizmin başlıca sorunları konulu 2 Önemli panel gerçekleştireceğiz. Turizmin, sevilen, tanınmış, kendi dallarında duayen ve oldukça başarılı isimlerin katılımıyla gerçekleştireceğimiz panellerin akabinde, üyelerimizle birlikte çözüm ortaklarımızı ziyaret edip, fikir alış verişinde bulunacağız. Sürpriz etkinliklerin yanısıra 16 Ocak Salı, 19 Ocak Cuma günleri ise standımızda çözüm ortaklarımızı ağırlayıp, önümüzdeki sezonlar için istişarelerde bulunacağız. Siz saygı değer turizmcilerimizi, camiamızın değerli mensuplarını ve kıymetli çözüm ortaklarımızı 16-19 Ocak tarihleri arasında Antalya Otel Ekipmanları fuarına ve standımıza davet ediyoruz. Aynı zamanda bizleri daha detaylı ve fazlası için sosyal ağlarımızın yanisira www.hotedalanya.org.tr resmi web sitemizden ve www.ttglobalfuarcilik.com adresinden de takip edebilirsiniz. ’dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!