Hilmi Er “Elimizi değil gövdemizi taşın altına koyuyoruz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Alanya İlçe Başkan Adayı olduğunu açıklayan Hilmi Er, “Elimizi değil gövdemizi taşın altına koyuyoruz

İYİ Parti’de yapılan delege seçimlerinin ardından gözler başkan adaylarına çevrilmişti. İYİ Parti’de delege seçimlerinden memnun kaldığı konuşulan Hilmi Er, adaylık açıklamasını bugün gerçekleştirdi.

“Gayret bizden, teveccüh delegelerimizden, takdir Cenabı Allah’tan” diyen Er’in adaylık
açıklaması şu şekilde:

“Ülkemiz hızla genel seçimlere doğru yaklaşırken, tüm siyasi partiler gibi İYİ Partimizde hazırlıklarına devam ediyor. Bu kapsamda Genel Merkezimizin aldığı karar doğrultusunda önce İlçe sonra İl ve nihayetinde Büyük Kongremizi yaparak süreci tamamlayacağız.

GÖVDEMİZ TAŞIN ALTINDA

Bu sürecin bir parçası olarak 27 Kasım 2022 tarihinde İYİ Parti Alanya ikinci olağan
kongremizi gerçekleştireceğiz. Cumhuriyet tarihinin bu en önemli genel seçiminde partili partisiz bütün vatanseverlere büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir. Dava adamı bilinci ve Alanya sevdalısı biri olarak, sorumluluğu üzerimize alıyor ve bu sorumluluğun gereği olarak elimizi değil gövdemizi taşın altına koyuyoruz.

AZAMİ GAYRET GÖSTERECEĞİZ

İYİ Partimizi daha üst seviyelere çıkarmak ve Alanya’da birinci parti yapmak öncelikli hedefimiz olacaktır. Kongremizin Alanya’mıza ve partimize yakışır bir şekilde yapılması, kardeşlik havası içinde ve tam bir demokrasi şöleni içinde geçmesi için ben ve ekibim azami gayret göstereceğiz. Genel başkanımız sayın Meral AKŞENER’in memleket millet aşkı için İl İl, İlçe İlçe gezerek akıttığı bu alın terine ve mücadele azmine ayak uydurmak bizim asli görevimiz olacaktır.

BENDE ADAYIM

Ekibimin ve benim bilgi birikimine ve geçmiş tecrübesine inanıyorum. Bu kutlu göreve talip
olduğumuzu ifade ediyor, yapılacak olan İlçe kongremizde İlçe başkan adaylığımı ilan
ediyorum. Gayret bizden, teveccüh delegelerimizden, takdir Cenabı Allah’tan. Saygılarımla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!