Haller Türkler’de toplanacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

alanya_toptanci_hali_turklere_gidiyor_h79814Alanya Belediyesi’nin resmi internet sitesinde yayına konulan ihale ilanında, Alanya Toptancı Hali’nin, AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu’nun doğup büyüdüğü Türkler beldesine taşınacağı bilgilerine yer verildi
Başkanlığını, 30 Mart 2014 tarihine kadar Mevlüt Çavuşoğlu’nun kardeşi Hayri Çavuşoğlu’nun yaptığı Türkler Belediyesi’nin verdiği ihale ilanında şu bilgiler yer alıyor: “Türkler’e bağlı Yanıklar Mahallesi, 369 ada 1 parsel 148 bin 949 metrekarelik taşınmaz üzerine hâsılat paylaşımına dayalı Alanya Sebze ve MeyveToptancı Hali yapılacak, 30 yıl süre işletilecek, süre bitiminde idareye devredilecek.
48,5 MİLYON TL’YE MAL EDİLECEK
İhale, Türkler Belediyesi’nin Encümen Toplantı Odası’nda 23 Aralık 2013’te ve saat 10.00’da yapılacak. İhale, kapalı zarf usulü ile gerçekleştirilecek. İşin tahmin edilen yapım maliyet bedeli 48 milyon 495 bin 974 TL olacak. Yıllık muhammen kira bedeli 500 bin TL+KDV+%5 ciro payı+KDV’dir. Geçici teminat miktarı ise 1 milyon 900 bin TL olarak belirlendi. Şartname ve ekleri mesai saatleri içerisinde Türkler Belediyesi’nden 1.500 TL karşılığı satın alınabilecek veya ücretsiz olarak görülebilecek.
 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!