Göbüt ALTSO meclisi’nde

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Restaurantcılar ve Lokantacılar Derneği Başkanı Nurattin Göbüt, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Meclisine girdi. Mahmutlar’ın sorunlarını Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e ileterek, “sorunları çözmeye çalışacağız” diyen Göbüt Mahmutlar Post Gazetesine özel açıklamalarda bulundu.
Göbüt, “Değerli esnaf arkadaşlarım 4 Nisan 2018 tarihinde yapılan ALTSO seçimlerinde Mehmet Şahin’in listesinden ticaret odası Meclis üyesi olarak meclise girdim.
Bizde bölgemizin meclis üyesi olarak ticari anlamda gelişmesi için elimizden geleni yapacağız. Sorunlarımızı sıkıntılarımızı belediye başkanımız Adem Murat Yücel’e ve ALTSO Başkanımız Mehmet Şahin’e ileteceğiz.
HANUTCULUĞA İZİN VERMEYİZ
Sizlerin sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz.26 Haziran 2018 tarihinde yapılan ALTSO Meclis toplantısında görüşülen konuların başında çığırtkanlık ve hanutçuluk yapan işyerleri ve personellerinin turizme ne kadar zarar verdiği bu konunun hassasiyetle takip edileceği vurgulandı. Alanya Belediyesi Başkanımız Sn. Adem Murat Yücel’le yaptığımız toplantılarda kendisinin de bu konuda çok hassas olduğunu biliyorum.
Turiste misafir gözü ile bakarsak ve misafirperver bir toplum olduğumuzu unutmaz isek olay kendiliğinden çözülür. Mahmutlar Restaurantcılar ve Lokantacılar Derneği Başkanı olarak Hanutculuğa kesinlikle izin vermeyiz.
BAŞKAN YÜCEL MAHMUTLAR ESNAFINDAN MEMNUN
Mahmutlar ve Mahmutlar esnafı bana göre Alanya bölgesinin en huzur verici duyarlı toplumu olduğunu düşünüyorum. Başkan Adem Murat Yücel Mahmutlar ve Mahmutlar esnafından memnun olduğunu çeşitli toplantılarda dile getirmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bizler düzgün çalışırsak, düzgün eleman çalıştırır isek kesinlikle kazanan biz oluruz. Hanutçuluk ve çığırtkanlığı yıllardır takip ediyoruz. Restaurantlarımız bu konuda duyarlı ve tenezzül etmiyor. Genelde yerleşik yabancı müşterilerimiz olduğu için onlar evden çıkarken nereye gideceğini planlıyorlar.
NOTER VE FAKÜLTE SÖZÜNÜN TAKİPCİSİYİZ
ALTSO Başkanımız Mehmet Şahin Ticaret Odası seçim öncesinde vermiş olduğu seçim bildirisinde Mahmutlarımıza bir noter ve fakülte sözünün de takipçiyiz. Kendisi ile bu konuları görüşmekteyim olumlu gelişmeler olduğunu biliyorum zamanı geldiğinde kendisi açıklama yapacaktır. Ticaretle ilgili tüm esnaf arkadaşlarımızı bilmelerini isterim. Planlanan ve planlanacak olan konularla ilgili başkanımızla istişare ederek Mahmutlar’a katkı sağlamak başlıca görevlerimizdir” dedi.
 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!