Ergisi dur durak bilmiyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Mahmutlar Kadın Kolları Başkanı Dürdane Ergisi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tokat mitingine katıldı. CHP Genel Merkezinde Genel Başkan yardımcıları ile görüşmeler gerçekleştirdi.

CHP Mahmutlar Kadın Kolları Başkanı Dürdane Ergisi dur durak bilmiyor. Yaptığı çalışmalar ile CHP içinde yıldızlaşan Ergisi CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tokat ilinde yaptığı toplantıya katıldı. Ergisi Ankara’ya giderek önce Anıtkabir’e sonra ’da CHP genel merkezinde bir takım görüşmelerde bulundu. CHP genel merkezinde Genel Başkan yardımcısı Faik Öztrak, Örgütlerden sorumlu Genel Başkan yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ile görüşmeler yapan Ergisi Alanya ve Mahmutlar ’da yaptıkları parti çalışmalarını aktardı.

ERGİSİ “GELİYOR GELMEKTE OLAN”

Ankara’da Genel Merkezdeki ziyaretlerine devam eden Mahmutlar Kadın Kolları Başkanı Dürdane Ergisi CHP Genel Merkez Örgüt birimi Başkan yardımcıları Duran Kum ve Eşref Karaibrahim’ le de görüşmelerde bulundu. Ergisi son olarak Genel Başkan baş danışmanı Veli Özdemir’i de ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Sosyal medyadan takipçilerine ziyaretlerini aktaran Ergisi Geliyor Gelmekte olan söylemini de unutmadı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!