ERDEM VE YENİ ALTSO YÖNETİMİ ATA’NIN HUZURUNDA

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Meclis Başkanı Mehmet Kural ve Yönetim Kurulu Üyeleri yeni haftaya Ankara’da başladı. ALTSO Heyeti’nin Ankara’daki ilk durağı ise Anıtkabir oldu. ALTSO heyeti, Anıtkabir’in ardından ise Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Erdem ve ALTSO heyetinin Anıtkabir ziyareti ise ALTSO tarihinde bir ilk olarak tarihe geçti.

İLK DURAK ATA’NIN EBEDİ İSTİRAHATGAHI OLDU
5 Kasım günü başlayan ve 12 Kasım günü sona eren organ seçimlerini kazanan ALTSO Başkanı Eray Erdem ve yeni yönetimi gerçekleştirdiği Ankara programında ilk ziyaretini Anıtkabir’e yaptı. Bu ziyaret ALTSO tarihinde de bir ilk oldu.
Burada Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrini ziyaret ederek eşsiz lideri ebedi istirahatgâhında dualarla ve saygıyla anan ALTSO Heyeti, bir diğer Milli Kahraman İsmet İnönü’nün kabrini de ziyaret etmeyi unutmadı.
Başkan Erdem ve ALTSO heyeti ziyarette Anıtkabir Müzesini de ziyaret etti. Bu ziyaret ALTSO Tarihinde de bir ilk oldu. Mazbatasını alır almaz ilk ziyaretini Anıtkabir’e yapan Erdem duygularını sosyal medya hesabından da şöyle paylaştı; “Görevi devraldıktan sonra ilk Ankara Ziyaretimizi Cumhuriyetimizin Kurucusu Eşsiz Devlet Adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgâhına yaptık. Meclis Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin yer aldığı ziyarette ATA’mıza dua ettik ve manevi huzurunda kendisine ve vatanı uğruna canlarımı feda eden Aziz Şehitlerimiz ile Kahraman Gazilerimiz için saygı duruşunda bulunduk. Anıtkabir Ziyaretimizde bir diğer Milli Kahramanımız İsmet İnönü Paşamızı da kabri başında dualarla ve saygıyla yad ettik. Anıtkabir müzesini de büyük bir gurur ve onurla dolaştık”

İLK RANDEVU BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NA

ALTSO heyeti, Anıtkabir’in ardından ise Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal da yer aldı. Dışişleri Bakanlığında gerçekleşen ziyaret yaklaşık 1 saat sürdü. Ziyaretin ardından ise Bakan Çavuşoğlu ALTSO Heyetine öğlen yemeği verdi.
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan ve Yönetimini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Çavuşoğlu, “ Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımızı Eray Erdem ve yeni yönetimini tebrik ediyoruz. El birliği içinde güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Hem Eray Başkana hem de Meclis Başkanımız Mehmet Kural ile yönetim kurulu üyelerimizin çok dinamik, tecrübeli ve değerli arkadaşlar olduğunu görüyorum. Geçmişte olduğu gibi bizlere ihtiyacı oldukları her zaman yanlarında olacağız” diye konuştu.

ERDEM; SAYIN BAKANIMIZIN DESTEĞİ BİZLER İÇİN ÇOK DEĞERLİ

ALTSO Başkanı Eray Erdem de yaptığı açıklamada, “Anıtkabir’den sonra Ankara’daki ilk ziyaretimizi Alanya’mızın ve ülkemizin büyük bir değeri olan Sayın bakanımız ile başladık. Çok sayıda programına rağmen bizlerle çok kıymetli zamanlarını paylaştılar. Alanya’mızdaki son gelişmeleri ve planlarımızı kendisine aktardık. Her konuda vereceği desteğin bizler için önemine değindik. Sağ olsunlar geçmişte olduğu gibi bundan sonra da desteğini bizlerden esirgemeyeceğini ifade ederek bizleri sevindirdi. Biz de Alanya’mız yararına olacak her çalışmada kendisinin kapısını çalacağımızı beyan ettik. Sayın Milletvekilimiz Tuba Vural ve Çokal da ziyaretimizde hazır bulundu. Kendisine de teşekkür ediyoruz’’ dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!