Emeklilikte yaşa takılan vatandaşlarımızı iktidar emeklilikte prime takılmaya muhtaç etti!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özellikle Antalya’mızın dinamiklerini incelediğimizde turizm sektörü başta olmak üzere geçmiş dönemlerde bir hayli fazla sigortasız çalışma durumu mevcut. İktidarın kontrol eksikliğinden kaynaklanan bu durum bugün itibari ile hemşehrilerimize ceza olarak geri dönmüş ve prim eksikliğinden dolayı emeklilik hakkını elinden almıştır. Staj girişinden dolayı emeklilik işlemi gerçekleştiremeyen vatandaşlarımızın mağduriyetini dile getirirken iktidar cephesinin kazanılmış hak olan emeklilikleri türlü oyunlarla ileri tarihlere atması kabul edilebilir bir durum değildir.

AKP’nin vatandaşlarımızı mağdur etmesinin bedelini Yüce Türk Milleti ve Antalyalı hemşehrilerimizin 14 Mayıs seçimlerinde gönül rahatlığı ile en sert şekilde verecektir.

Vatandaşlarımız müsterih olsun,hükümet gerekeni yapmaz ise İYİ Parti gelecek; EYT’nin yardım değil hak olduğunun bilinci ile şartsız bir şekilde tüm kazanılmış haklar geri verilecek, mağduriyetler ortadan kalkacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!