EMEKLİ POLİS İYİ PARTİYE ÜYE OLDU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önceki dönemlerde Alanya’da Polis Merkezi Amirliği,görev süresinde trafik konusunda önemli gelişim sağlayan Trafik Tescil Büro Amirliği ve diğer ilçelerde Emniyet Müdürlüğü görevlerinde bulunan,aynı zamanda hukukçu Başaran Şanlı İYİ Parti üyesi oldu.

Parti binasında Başaran Şanlı’nın üyelik işlemlerini gerçekleştirip parti rozetini takdim eden İlçe Başkanı Şefik Bahçe: “Başaran müdürümüzü Alanya’mızdaki ismine münhasır başarılı çalışmaları ile yakinen tanıyorduk. Kendisinin partimize teveccüh edip, aramıza katılması ve aktif siyasette rol alma heyacanı bizlere mutluluk verdi. Devletimizin her kademesinde alnının akı ve Türk’ün devletçilik şiarı ile görev yapıp, yine milleti için kadim Türk Devleti’nin edebi varlığının önemini hayatının önüne koymuş kıymetli devlet insanlarının İYİ Parti’mize katılması bir siyasi arayış değil, aksine Türk Yurdunun ve Devletinin iyiliği ve refahı için İYİ Parti’mizin üçüncü bir yol olduğunun göstergesidir. Kendisine bir kez daha şahsım ve tüm yönetici yol arkadaşlarım adına hayırlı olsun dileklerimizi iletiyorum.” dedi.

İYİ Parti’ye üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi sonucunda mutluluğunu gizlemeyen Şanlı ise: “Öncelikle parti binasına girişten Başkan Beyin ofisine geçene kadar sanki beni kendi evimde hissettiren tüm İYİ Parti görevlilerine, yöneticilerimize ve İlçe Başkanımız Şefik Bahçe’ye çok teşekkür ederim. İYİ Parti Alanya binasına adım attığımda aktif siyaset ve üyelik için ne kadar doğru bir tercih yaptığımı ve İYİ Parti’nin Türk Milletinin evi olduğunu tekrar hatırladım. Bizim gibi kamu görevinde bulunmuş kişilerin en büyük önceliği ülkesi ve milletidir. Bugüne kadar da hep ülkemiz ve milletimiz için görev yaptık. Allah, aktif siyasette de bu doğrultuda bulunmayı nasip etsin. Kurulduğu günden bugüne İYİ Parti’nin ülke ve millet için hassasiyetleri ile fikrim hep uyuştu, hep aynı çizgide düşündük. Son dönemde de ‘Hür ve Müstakil İYİ Parti’ stratejisi siyasete adım atmamda, yüce Türk Milleti’nin sadece iki kutup arasında sıkışmaya mahkum değil, üçüncü bir yolu olduğuna da inanmamda çok etkili oldu. Rabbim çıktığımız bu yolda utandırmasın.” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!