reklam
reklam

Ela bebek için imzalı forma satışı. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 19:34

Ela bebek için imzalı forma satışı

Ela bebek için imzalı forma satışı
Son Güncelleme :

26 Ağustos 2022 - 12:12

786 views

Alanya’da SMA tip 1 ile mücadele eden Ela bebeğin sağlığına kavuşabilmesi için sadece 5 günü kaldı. Ela bebeğe destekler devam ederken bir destekte Corendon Alanyaspor imzalı formanın satışından gelecek. Alanyalı Sevcan Atılay, Alanyaspor’un imzalı formasını Ela Bebek için açık arttırma ile satışa çıkaracak.

Alanya’da yaşayan Hayrullah Ünal ve Nuray Ünal çiftinin 11 aylık kızları Ela bebeğin SMA Tip 1 hastalığıyla mücadelesi devam ediyor. Foto Moda sahiplerinden Sevcan Atılay ise Corendon Alanyaspor’un ilk 11’nin imzasını taşıyan formayı altın görünümlü çerçeveyle Ela bebek için açık artırmaya sunuyor.

ELA BEBEK KURTULMALI
Uzun uğraşlar sonrasında bu fikri hayata geçiren Sevcan Atılay, Ela bebeğin son ümidinin Alanya halkı olduğunu belirterek, “Ne olur bu sese kulak verin, çorbada sizin de bir tuzunuz olsun. Ela bebek sağlığına kavuşsun” dedi.

FORMAYI KİM ALACAK?
Alanya halkı tarafından büyük ilgi göreceğini tahmin edilen Corendon Alanyaspor’un imzalı ve çerçeveli bu formasını kimin alacağı merak konusu oldu. İlgili formanın ise Kız Meslek Lisesi karşısındaki Foto Moda’da sergilendiği belirtildi.

reklam
reklam