reklam
reklam

Ekspertiz’imiz de oldu. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 18:15

Ekspertiz’imiz de oldu

Ekspertiz’imiz de oldu
Son Güncelleme :

19 Ocak 2021 - 10:04

109 views

Mahmutlar’a Code Oto Ekspertiz istasyonu açıldı. Artık araçlarımızı Alanya veya başka yere götürmeden Mahmutlar’da Ekspertiz yaptırabileceğiz.

Mahmutlar’ın bir eksiği daha giderildi. Mahmutlar Sarıveliler Minibüs durağı karşısına ilk ve tek olan CODE OTO EKSPERTİZ istasyonu hizmete girdi.  Mahmutlar halkı olarak artık araçlarımızı daha güvenli ve garantili olarak Mahmutlar’da Ekspertiz yaptırabilme imkanına kavuştuk. Alıcı ve Satıcı arasında güven sağlayan CODE OTO EKSPERTİZ Mahmutlar halkını çok memnun etti. Araçlarımıza Ekspertiz yaptırmak için Alanya’ya gitmeye artık gerek kalmadı açıklamasında bulunan Mahmutlar halkı “Mahmutlarımız kış aylarında 65-70 bin nüfusa sahip yaz aylarında da bu rakam 100-120 binleri buluyor. Mahmutlarda her türlü hizmet varken Ekspertizimiz yoktu ve bunun için en yakın Alanya’ya gidiyorduk artık oraya gitmeye gerek kalmadı hizmet ayağımıza geldi” dediler.  Aracınızın durumu ile kesin ve ayrıntılı bilgi alabileceğiniz CODE OTO Ekspertiz, alıcı ve satıcı arasında güveni sağlayarak hizmet verecek. Mahmutlar ‘da bulunan Alanya 6. Noter yanında hizmete giren CODE OTO EKSPERTİZ, İkinci el aracı satın alan bir müşteri arabanın röntgenini kendisine veriyor.

 

reklam
reklam