Durusoy, “Seçimlere hazırız”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Mahmutlar Mahalle Başkanı Mustafa Durusoy, “24 Haziran da yapılacak olan genel seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimi Cumhuriyet tarihinin en kritik seçimi” dedi.
Mahmutlar Barbaros Caddesi üzerinde İlimonCafe karşısında yer alan seçim ofisine tüm Mahmutlar halkımızı bekliyoruz” diyen MHP Mahmutlar Mahalle Başkanı Mustafa Durusoy, ülkücülerimizin yörüngesinden çıkmayacağız. Yorulduk, dinlendik ama yolumuzdan çıkmadık. Kaygımız belliydi, kavgamız haklıydı, ülkücü doğduk, ülkücü yaşadık, ülkücü ölmeye and içtik. Karşımıza geçip ‘zindan’ dediler, ‘vatan’ sağolsun’ dedik. ‘İdam’ dediler ‘Allah’ın takdiridir’ dedik. Gelişmeler karşısında ne mahrur olduk, nede mahcup. Önümüzde 24 Haziran’da tarihi bir imtihan vardır. İstiklalimize pranga vurmaya çalışan faydasız güruhlar Cumhur ittifakını kaybedeceklerdir. Tüm vatandaşlara çağrımdır 24 Haziran seçimlerinde mücadeleye var mısınız” dedi.
“CUMHUR İTTİFAKI GÜVENLİK DUVARIDIR”
Durusoy, “Önce vatanım sonra partim diyenlerdeniz. Gönülleri kazanma mücadelemizden sapmayacağız. Garibanın eli, mağdurun yumru olmaya her zaman hazırız. 24 Haziran genel seçimlerinde MHP’yi Türkiye Büyük Millet Meclisinde daha güçlü göndermek için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Elimizi taşın altına koyduk. Arttık çift başlılık olmayacak, kanun teklifini sadece vekiller verecek, kararlar hızlı alınacaktır. Cumhur ittifakı güvenlik duvarıdır” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!