Derin bir ‘Oh’ çektik

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar halkını tedirgin eden Asfalt Plenti Faal durumda olmayacak, dolayısıyla kaygılanmaya gerek yok!

Mahmutlar Post Gazetesi İmtiyaz sahibi ve MAHKOD Derneği Başkanı Mesut İlhan ile Mahmutlar İlçe Yaptırma Platformu Başkanı ve Mahmutlar Post Gazetesi Köşe yazarı Sudi Çandır konuyu yerinde araştırmak için Mahmutlar ’da ki Karayolları özel şantiyesine giderek Yaklaşık 2 haftadır Mahmutlar halkını tedirgin eden, asfalt Şantiyesi ilgilileri ile görüşmeler gerçekleştirdiler.

İLHAN VE ÇANDIR MAHMUTLAR İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR.

İlhan ve Çandır ‘Mahmutlar Post gazetesi olarak belediye fen işleri yanına kurulan özel sektöre ait asfalt şantiyesi ilgililerine, Mahmutlar halkının tereddütlerini iletti. Başta Mahmutlar ’ın ilçe olması için uzun bir zamandır Ankara ve başka şehirlerde çalışmalarına devam eden İlhan ve Çandır, Mahmutların her sorununa da çözüm noktasında mücadelelerine devam ediyorlar.

BURADA ASFALT ÜRETMEYECEĞİZ

İlgililer ,” Biz yol yapım işini üstlenen özel sektör firmasıyız, burada geçici bir süreliğine kalacağız. Şantiye sahamızda asfalt üretmemiz söz konusu değildir. Mahmutlar halkının tereddütlerini yakından biliyoruz. Asfalt plentini kuruyoruz ancak bu teknik bir konu, bu tip makineler akordları bozulmasın diye bu şekilde korunabilir. Şantiye içinde kesinlikle doğalgaz tankı, fuel oil havuzu olmayacak. Bu tip üretim tesisleri için ÇED Raporu zorunluluğu vardır. Şehir merkezinde böyle bir tesis için izin almak imkansızdır. Asfaltlama işi başladığında Asfalt meskun mahal dışında  üretilerek serim yapılacaktır” dediler. Bu açıklamayı yetkili bir ağızdan öğrenen İlhan ve Çandır Mahmutlar halkı olarak derin bir oh çektik dediler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!