1. Haberler
  2. Güncel
  3. DEMİRTAŞ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ ULUSLARARASI İSTANBUL MUTFAK GÜNLERİNDE ALTIN VE GÜMÜŞ MADALYA KAZANDI

DEMİRTAŞ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ ULUSLARARASI İSTANBUL MUTFAK GÜNLERİNDE ALTIN VE GÜMÜŞ MADALYA KAZANDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en büyük gastronomi yarışması olan 20. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri organizasyonunda altın ve gümüş madalya alan Demirtaş Çok Programlı Anadolu Lisesi Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz’ı ziyaret etti.

Okul Müdürü Halis AKINCI, Danışman Öğretmen Aysun BÜYÜKGENÇ ve öğrencimiz Ulgar Deniz KURU’yu tebrik eden Müdür Yılmaz, öğrencimize madalyalarını takarak hediyesini verdi.

13-16 Aralık 2023 tarihlerinde Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu (TAŞFED) ve Dünya Aşçılar Birliği (WACS) işbirliği ile 26 ülkeden 1500 kişi ile katılım sağladığı Türkiye’nin en büyük gastronomi yarışması olan 20. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri organizasyonu İstanbul’un Tuzla İlçesinde Marina’da düzenlenmiştir.

Alanya Demirtaş Çok Programlı Anadolu Lisesi’nden Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan Şefi Aysun BÜYÜKGENÇ’in danışmanlığındaki öğrencimiz Ulgar Deniz KURU, balık ve ana yemek kategorilerinde yarışmaya katılarak ana yemek kategorisinde altın madalya, balık kategorisinde ise gümüş madalya kazanmıştır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!