reklam
reklam

CHP seçim çalışmalarına başladı. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

28 Haziran 2022 - 00:19

CHP seçim çalışmalarına başladı

CHP seçim çalışmalarına başladı
Son Güncelleme :

25 Mart 2021 - 15:33

30 views

CHP Alanya İlçe yönetimi içerisinde CHP İktidarının ilk haftasında yapacağı hizmetleri içeren broşür dağıttı.

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve yöneticilerinin de katıldığı esnaf ziyareti hakkında açıklama yapan Başkan Karadağ, esnafın bu zor süreçte devletten hiç  bir destek alamadığını bu dönemi kendi birikimlerini kullanarak atlatmaya çalıştıklarını ve turizme umut ettiklerini, eğer bu sene de sezon bekledikleri gibi gitmezse ne yapacaklarını bilmediklerini söyledi. Ziyaret sırasında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in esnaf arkadaşlara selamlarını ileten İlçe Örgütü Antalya Büyükşehir’in gazetesini ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin çıkardığı “Iktidarımızın ilk 1. haftasında yapacakları “nı anlatan  broşürü dağıttılar.

CHP İKTİDARINDA İLK 1 HAFTA DA YAPACALARI ŞUNLAR

  • Pandemi döneminde esnafın bankalardan aldığı kredilerin faizlerini silecek, ana parayı ise makul ölçülerde takside bağlayacağız.
  • Esnafın kira spotaj vergisini bir kararnameyle kaldıracağız.
  • Çiftcilerin bankalardan veya Tarım Kredi kooparatif’lerinden aldıkları kredilerin faizlerini sıfırlayacak, ana parayı ise makul ölçülerde takside bağlayacağız.
  • 5 milyon öğrenci KYK Yurt ve Kredi Ödemeleri nedeniyle borç batağında. KYK borçlarından ötürü icra kıskacında olan 300 bin öğrencinin tüm hacizlerini durduracak, borçların faizlerini sileceğiz.
  • Borçlandırılan öğrenciler iş bulup çalışmaya başladıktan sonra sadece ana parayı makul taksitlerle alacağız.
  • 15 Temmuz Şehit ve Gaziler için vatandaştan toplanan paraların tamamını faizi ile birlikte hak sahiplerine iade edeceğiz
  • 10 Aralık 2016 da Beşiktaş ta yaşanan terör saldırısında hayatını kaybeden 39’u polis, 8’i sivil 47 şehidimiz için toplanan paraların tamamını faizi ile birlikte hak sahiplerine vereceğiz.
  • Katar ordusuna peşkeş çekilen Sakarya’ da ki Tank-Palet Fabrika’ sını hemen alıp, şanlı ordumuza iade edeceğiz.
reklam
reklam