reklam
reklam

CHP li Ergişi, siyasileri buluşturdu. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

30 Eylül 2022 - 15:39

CHP li Ergişi, siyasileri buluşturdu

CHP li Ergişi, siyasileri buluşturdu
Son Güncelleme :

30 Nisan 2022 - 10:28

244 views

Cumhuriyet Halk Partisi Mahmutlar Kadın Kolları Başkanı Dürdane Ergişi, CHP ve İYİ Partilileri iftar yemeğinde buluşturdu. Dürdane Ergişi nin verdiği iftar yemeğine yaklaşık 300 kişinin katıldı. İlçe Başkanı Coskun Karadağ, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Birkan Ceylan, Mahalle Başkanları, partililer, İYİ Parti İlçe Başkanı Alper Arıkan, Parti Amiri Durali Özer, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve Kadın Kolları üyeleri, Dürdane Ergişi nin verdiği iftar yemeğine katılırken, CHP Kadın Kolları Başkanı Didem Karagöz’ün katılmaması gözden kaçmadı.
Büyükşehir birimleri müdürleri ve çalışanlarının yanı sıra 2017 Tüm Emeklisen Genel Alanya Şube Başkanı Kıymet Erat ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı yemek öncesi Kuranı Kerim okundu. Özel bir firmanın hazırladığı salata, tavuklu çorba, taze fasulye ve kavurmalı pilavdan oluşan yemek dağıtımına, CHP li Meclis Üyesi Nazmi Zavlak, Gençlik Kolları Başkanı Birkan Ceylan ve Büyükşehir Aşevi Müdiresi Emine Keyaoğlu da yardım ettiler.
CHP Mahmutlar Kadın Kolları Başkanı Dürdane Ergişi nin verdiği yemek ikramı sonunda İyi Parti İlçe Başkanı Alper Arıkan ve CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ yaptıkları konuşmada iktidarı eleştirip, birlik beraberlik mesajı verdiler. Karadağ ın konuşmasında 300 kişiye yemek veren Mahmutlar Kadın Kolları Başkanı Dürdane Ergişi den hiç bahsetmesi de gözden kaçmadı. Diğer yandan İlçe Örgütlenme Başkanı Tekin Açıkalın ın misafirler ile yakından ilgilenmesi gözden kaçmadı.
Haber:Zeki Demir

reklam
reklam