reklam
reklam

CHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ ARI ALANYA'DA. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

3 Ekim 2022 - 09:13

CHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ ARI ALANYA’DA

CHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ ARI ALANYA’DA
Son Güncelleme :

29 Nisan 2022 - 20:25

220 views

Bir dizi temaslarda bulunmak için Alanya’ya gelen Antalya Milletvekili Cavit Arı iş dünyasının temsilcileriyle görüşmeler yaptı.

CHP Alanya İlçe Başkanlığına gelerek bir basın açıklaması yapan Antalya Milletvekili Cavit Arı, açıklamanın ardından İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, yöneticiler ve partililerle birlikte Emlak ve İnşaat sektörünün temsilcileriyle buluşmak üzere emlak sektörünün temsilcilerinden Durmuş Özgen’in ofisini ziyaret ettiler. Emlak ve inşaat sektörünün durumu ve yabancıya mülk satışı konularında bilgi alan Arı ve CHP ekibi daha sonra Elektrikçiler Odasını, Şoförler Odasını ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler. Odaların çalışmaları, hayat pahalılığı ve yüksek enflasyonun esnafa etkilerinin ağırlıklı olarak konuşulduğu ziyaretlerde Arı mecliste yaptıkları çalışmaları anlatarak, pek çok soru ve araştırma önergeleri verdiklerini ancak bunların reddedildiğini, Devlet Planlama Teşkilatının kapatılmasının tarımda, turizmde ve ticarette bir karmaşa yarattığını belirtti.

reklam
reklam