Çalış Mahmutlar’da
![featured](https://mahmutlarpost.com/wp-content/uploads/2021/04/baskan_calistan_taksicilere_hijyen_tesekkuru_h317157_407c8.jpg)
Alanya Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış, Mahmutlar’a gelerek hijyen kurallarına dikkat ettikleri için taksici üyelerine teşekkür etti.
Alanya Şoförler Nakliyeciler Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Recep Çalış, hijyen-maske-mesafe kurallarına titizlikle uyan Mahmutlar’lı taksici esnaflarına teşekkür etti. Başkan Çalış, teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi; “Taksici Esnafımıza Hijyen, maske mesafe ve temizlik konusunda gösterdikleri titizlik için teşekkür ederim. Hep birlikte sağlıklı günlere inşallah” açıklamasında bulundu.