Bu gün 18 Yaşındayız…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Evet! bugün 18 yaşındayız, tam bir delikanlıyız! Tabi ki geride bıraktığımız yıllar hiçte kolay olmadı, her şeye rağmen mücadelemizin karşılığını Mahmutlar olarak aldık, hak ettiğimizi de almaya devam edeceğiz.

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, yayın hayatını sürdürmeye devam ediyor.18 yaşındayız daha yolun başındayız’ diye bir cümle kurmak istiyorum ama gerçekler çokta iç açıcı değil. Hayat pahalılığı, her gün gelen zam furyası ve geçim derdi önümüzü görmemize engel oluyor maalesef!

UNUTMAK MÜMKÜN MÜ?

Mahmutlar Post Gazetesi ilk yayına girdiği zamanda Türkiye’nin hiçbir beldesinde yerel gazete yoktu. Bir ilki başarmanın mutluluğu ve gururu vardı bende.

2004 yılında bir Temmuz sıcağında, Ortaokula giden kızım Gizem, yeğenim Bülent ile Rahmetli Babamın mavi bisikletinin ardına plastik Patlıcan sandığını bağlayarak dükkan dükkan sizlere ücretsiz Gazete dağıttığımı nasıl unuturum.

Tam 18 yıl bölgenin tüm sorunlarını gündeme getirerek, Mahmutlar Kestel ve Kargıcak’ta ki sorunlara parmak bastığımızı herkesin hafızasında olduğunu biliyorum.

Ofis olarak 17 yıl sonra tadilat yapabildik ve Dijital Makinalar alarak Mahmutlar ’a bir ilki daha getirdik.

Hak ettiğimiz İlçelik için hem Mahmutlar Post Gazetesi hem MAHKOD hem’ de İlçe yaptırma platformu olarak ümidimizi hep taze tutuyoruz. İnşallah başaracağız.

İmtiyaz sahibi Mesut İlhan

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!