Böcek uçtu gitti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanya’ya geldi. Bir takım görüşmeler yaparak Antalya’ya geri döndü. Alanya’da daha önceki gibi yine aynı açıklamaları yaparak dönmesi vatandaşlara ümit vermedi.
ÇEŞİTLİ temas ve ziyaretler yapmak üzere Alanya’ya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, şehirleri yönetme konusunda ortak akılın önemli olduğunu bir kez daha vurguladı.
TURİZMDE TANITIM
Böcek.“Antalya’yı ortak akılla yöneteceğimizi söyledik, bu Alanya için de geçerli. Alanya ziyaretimizde turizmle ilgili turizmci arkadaşlarımızla bir araya geldik. Antalya’yı, Alanya’yı tanıtmaya tüm dünyada devam edeceğiz. Berlin Fuarı var, orada da olacağız. Alanya, turizmin önde gelen ilçelerinden birisi. Turizmle ilgili sektörün bütün halkalarıyla birlikte toplantı yaptık. Daha sonra sivil toplum örgütleriyle toplantı yaptık, hep birlikte Alanya’yı konuştuk. Alanya belediye başkanını ziyaret ettim, iş birliği konusunda neler yapılabileceğini konuştuk. Cadde ve sokakları verdiğimiz için teşekkür aldık.
ULAŞIMDA BATI ÇALIŞMASI
Daha önce 7 ilçemizde ulaşım master planı yapıldı, biz bunu 19 ilçeye çıkardık. Alanya’nın doğusunda sorunu çözdük, sıra batıyla ilgili çalışmalara geldi. Daire başkanı ve minibüsçü arkadaşlarla, oda başkanlarıyla görüştük. Önümüzdeki günlerde doğuyu da batıyı da halledeceğiz. Taşıyan da taşınan da memnun olacak. Bu arada kadınlara ayrıcalık yaptık. Saat 22.00 itibariyle kadınlarımız durakta değil istedikleri yerde inebilecekler.
MAHMUTLAR’DAKİ ALANYASPOR TESİSLERİ
Bütün açıklamalarımızda vatandaşlarımıza hep doğruları söylüyoruz. Göreve geldiğimiz gün bir tasarrufa gittik. Bizden önceki çalışanlara teşekkür ediyoruz ancak Antalya Büyükşehir Belediyesi Türkiye’de beşinci borçlu belediyedir. Biz ranta dönük değil halka dönük olan projelere devam edeceğiz. Mahmutlar da bulunan Alanyaspor tesisleri ile ilgili projeden vazgeçmedik, bu projeyi yapacağız. Yapmamız gereken ne varsa, kamu yararına olan ne varsa yapacağız.
“YAVUZ HIRSIZ EV SAHİBİNİ BASTIRIR”
Ben 26 yıllık siyasi hayatımda devlet terbiyesiyle bugünlere gelmiş birisiyim. Bizden önceki başkanlara hiçbir zaman nezaketsizlik yapmadım. Bana terbiyesiz denildi, yalancı dedi, istifa etmeli dedi. Ben de dedim ki, onun haddine değil, halkımın gücüyle gelmişim. Biz, tüyü bitmemiş yetim hakkı dedik. Hiç mi vicdanınız sızlamadı dedim. Krediyle birlikte 300 milyon lira zararı var belediyenin. Ben kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır konumunda.
BOŞTA KALAN İŞÇİLER
Siyaset yapmadıkları sürece, yanlış yapmadıkları sürece hiç kimseyi işinden etmeyeceğiz. Boşta kalan işçilerimiz çeşitli alanlarda çalıştırılıyor. Mesela mezarlık temizlikleriyle çok teşekkür aldık. Belediyecilik bizim anlayışımıza göre insanların yaşayışını kolaylaştırmaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!