reklam
reklam

Biz inandık, sizde inanın!. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

30 Eylül 2022 - 15:25

Biz inandık, sizde inanın!

Biz inandık, sizde inanın!
Son Güncelleme :

04 Ocak 2022 - 11:41

57 views

Mahmutlar bu yıl hem Devlet yatırımlarını, hem de Belediye yatırımlarını alacak. Biz İnandık, sizde inanın açıklaması yapan MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, “İnanmak başarmanın yarısıdır” dedi.

Yıllardır dişe dokunur yatırımın gelmediği Mahmutlar’da 2022 heyecanı yaşanıyor. Otuz birinci bölgedeki 30 yıllık imar sorununu çözen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür eden MAHKOD Başkanı İlhan, “Bağcıyı dövme zamanı değil, üzüm yeme zamanı” dedi.

“MAHMUTLAR HAYAT BULACAK”

MAHKOD Başkanı Gazeteci Mesut İlhan, “31. Bölgede 650 dönümlük arazi imara açıldı. Bu bölgede belediye hizmet alanı olarak 450 dönüm arazi ayrıldı. Bu arazi içerisine 30 metrelik yol ve Konya – Hadim yoluna Menderes bulvarı devamında dikey yol bulunuyor. Bu alan Mahmutlara hayat verecek. İçerisinde çok amaçlı Kültür merkezi, Lise, İlkokul, Etüt Merkezi oluşacak. Tüm bu yatırımlar 2022 yılı içerisinde başlayacak ve birçoğu yılsonu ile birlikte hizmete girecek.

SAĞLIK OCAĞI, KREŞ, KAPALI SPOR SALONU

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Gazeteci Mesut İlhan’a, “2022 yılı Mahmutlar’a yatırım yılı olacak” diyen Başkan Yücel, MAHKOD’un düzenlediği toplantıda yapılacak olan yatırımlar konusunda, “Ben sözümün ardındayım” diye konuştu. Sağlık Ocağı, Kreş, Kapalı Spor Salonu, Futbol sahası ve Yaşam alanları inşa edecek. MAHKOD olarak Başkan Yücel’in sözlerinin takipçisi olacağız.

“İLÇE SEVDAMIZDAN VAZGEÇMİŞ DEĞİLİZ”

Mahmutlar’a bu yatırımların gelmesi değerimizi ve hayat standardımızı daha da yükseltecek.  İlçe olma sevdamızdan vazgeçmiş değiliz. Mahmutlar İlçe Yaptırma Platformu Başkanı Sudi Çandır ile çalışmaları devam ettiriyoruz. Çalışmalar bitince bu yılın ilk aylarında Ankara’ya giderek siyasi partilerin genel merkezlerinde genel başkanlar ile görüşmek ve liderlere Meclise kanun teklifi verdirmek istiyoruz.

“MAHKOD MAHMUTLAR İÇİN ÇALIŞIYOR”

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD, Mahmutlar için gece gündüz demeden çalışıyor. MAHKOD olarak Mahmutlar’a yapılacak yatırımların elbet de takipçisi olacağız. İlgili kurumlarla görüşerek isteklerimizi dosya olarak sunarak hedefimize ulaşıyoruz. MAHKOD Mahmutlar için önemli bir şanstır. Mahmutlar sevdalılarını MAHKOD çatısı altında toplanmasını arzu ediyorum” diye konuştu.

 

reklam
reklam