Bekle beni Mahmutlar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Festival 27 Haziran 2010 Pazar günü 1 gün yapılacak. Festival’de ünlü sanatçı Edip Akbayram sahne alacak.
 Mahmutlar Belediyesi Kültür Turizm ve Sanat Festivali 27 Haziran 2010 Pazar günü yapılacak. Türkiye’nin en ünlü sanatçılarından biri olan ve çizgisi ve dik duruşu ile sevenlerinin gönlünde taht kuran Edip Akbayram Pazar günü akşamı Mahmutlar’da sevenleri ile buluşacak.
FESTİVAL 1 GÜN
Yıllarca 2 gün olarak gerçekleşen Mahmutlar Kültür ve Turizm Festivali bu yıl 1 güne indirildi. Festival Komitesi Başkanı CHP Belediye Meclis Üyesi Av. Murat Can, Festivalin 1 güne indirilmesi üniversite sınavları ile aynı güne gelmesi olarak açıkladı.
PROGRAMA YABANCILARDA DAHİL EDİLDİ
Festival Komitesi Başkanı Av. Murat Can, “Festival Cumhuriyet Mahallesi Sonas Alpina Otel’in yanından başlayacak. Mehter takımı marşı ile festival alanına kadar yürüyüş korteji düzenlenecek. Kortejde Mahmutlar’da bulunan yabancı ülkelerin vatandaşları bayrakları ile birlikte yer alacak. Mahmutlar Kültür merkezi dans gurubu ve Litvanya müzik grubu festivalde yer alacak” dedi.
İKRAMLAR ÜCRETSİZ OLACAK
Festival’de bölgede bulunan oteller yiyecek ve içecek standlarını kurup festivale katılan davetliler ikramda bulunacaklar. Ayrıca Festival kapsamında çeşitli firmaların stand açması bekleniyor. Festival Komitesi Başkanı Av. Murat Can, Tüm Mahmutlar ve bölge halkını festivale davet etti.
Mahmutlar Turizm ve Sanat Festivali komitesinde şu isimler yer aldı.  Festival komitesi Başkanı, Belediye Başkanı Ali Çelik, Başkan Yardımcısı CHP’li Meclis üyesi Murat Can, Komite üyesi,  Mahmutlar Otelciler Derneği (MODER) Başkanı ve Happy Elegance Otel sahibi Ekrem Er, Yönetim kurulu üyeleri CHP’li Meclis üyesi Mustafa Şimşek, MHP’li Meclis üyesi Ahmet Cebeci, Belediye Yazı işleri müdürü, Mehmet Avcı, Belediye Gelir Müdürü Ali Uyar, Belediye Fen İşleri Müdürü Sezai Karaduman, Fen İşleri Grup amirliğinden Gültekin Çağlayan, Zabıta Amiri Kemal Sandal, Fen İşleri Grup amirliğinden Ahmet Sönmez, Belediye Basın bürosundan Erkan Eser, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ahmet Top, Yukarı Mahalle Halil Ülker İlköğretim Okulu Müdürü Murat Huz, Şükrü Kaptanoğlu Lisesi müdürü Ali Rıza Çetin, Yeni mahalle İlköğretim Okulu Müdürü İlhami Aslan, 50. Yıl ilköğretim okulu Müdürü Selahattin Yurt

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!