Bayram hediyesi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Belediyesi Bayram hazırlığını tam olarak yapmadığını gösterdi. Mahmutlar Cumhuriyet Mahallesi Mehmet Çakır Caddesi’nde bayramın ilk günü olan 6 Kasım 2011 Pazar günü çöp konteynırlarının ağzına kadar dolup, kaldırıma kadar taşması bölgedeki vatandaşların ve esnafların tepkilerine neden oldu.
Mahmutlar Cumhuriyet Mahallesi Mehmet Çakır Caddesi’ndeki vatandaşlar ve esnaflar,  “İlçe olmaya aday olan bir beldede belediyecilik anlayışı bu olmamalı. Turizmin gözbebeği olarak gösterilen bir belde olan Mahmutlar kaderine terk edilmemeli. Belediye yetkilileri ne işle meşguller? Çöp konteynırının pis kokusundan dolayı  yanından geçilmiyor. Görüntü ve koku kirliliği yapan çöp konteynırlarına biraz belediye yetkilileri bu işlerin takipçisi olsun. Mahmutlar Cumhuriyet Mahallesi Mehmet Çakır Caddesi’nde bulunan çöp konteynırları hemen otobüs duraklarının yanında, koku yüzünden otobüs duraklarında oturamıyoruz. Bir an önce bu çöp konusunu göz önünde bulundurmalarını istiyoruz” dediler.
AYDINLATMALAR YANMIYOR YOLLAR TOZ İÇERİSİNDE
Mahmutlar Yeni Mahalle Barbaros Caddesi’nin kuzey kaldırımında yaklaşık bir aydır aydınlatmalar yanmıyor.
Defalarca ilgililere iletmemize rağmen hiçbir çalışmanın yapılmadığını söyleyen esnaflar, “Bu kadarına da pes artık, bu belediyenin hiçbir kontrol edecek birim amiri veya personeli yok mu? Aylardır bu sokak lambaları yanmıyor, hiçbir kimse ilgilenmiyor, bu şehre yazık oluyor” dediler. Esnaflar, “Barbaros Caddesi’nde bakımsızlık had safa da, yollar ve kaldırımlar toz toprak içinde, Allah’tan ara sıra yağmur yağıyor da yollarımız yıkanıyor. İşyerlerimiz ve evlerimizin kapı pencerelerini tozdan açamaz olduk, bu kadar çok personel ne iş yapıyor anlamış değiliz. Barbaros Caddesi’nin layığı ile yıkanıp temizlenmesini istiyoruz” dediler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!