Bayram coşkusu Özcan ve Rabia Güler’den

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FOX TV kanalında yayımlanan Yaparsın Aşkım’ programı ile Alanya’yı tüm Türkiye’de ve yayımlandığı yabancı ülkelerde tanıtımını yapan internet fenomeni Özcan ve Rabia Güler çifti 15 Haziran 2018 Cuma akşamı (Bayramın 1. Günü) özel bir programla ekrana yeni bölümü ile gelecek.
FOX TV’nin Yaparsın Aşkım programında Bayram özel bölümü en iyi yarışmacılar arasından seçilerek ekrana geliyor. Bayram sevinci, bayram coşkusu ile ekranlara milyonları toplayacak olan yaparsın Aşkım programında yine gözlerin, Özcan ve Rabia Güler de olması bekleniyor.
TÜM ALANYA’YA ÇAĞRI
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan tüm Alanya halkına çağrıda bulunarak, Özcan ve Rabia Güler çiftine alınacak araç için başlatılan kampanyaya destek istedi.
İlhan, “Amaç Özcan ve RABİA Güler’e bir araç almak değil. Alanya’yı en iyi şekilde ekran karşısında kültürümüzle birlikte temsil etmesidir. Birinci programda Özcan ve Rabia Güler çifti finalde son saniyede yarışmayı kaybederek hem kendileri üzülmüş hem de ekran karşısındaki milyonları üzmüşlerdi. Buradaki önemli olan ulusal bir kanalda saatlerce Alanya reklamı yapılması ve bu reklamın olumlu olarak yansımasıdır. Ulusal bir kanalda 5 saniyelik bir reklam milyarlar değerindedir. Üstelik Özcan ve Rabia Güler çifti iki defa ekrana çıkmış ve Alanya ve Alanyaspor’umuzun reklamı yapılmıştır. Alanya reklamı yapmak için milyarlarca para harcayan ALTAV, ALTSO ve Alanya Belediyesi bir araya gelerek bu kampanyayı sonuçlandırmalıdır. Kampanya ile alınan araç için FOX TV Yaparsın Aşkım program sunucusu İlker Ayrık Alanya’ya davet edilmeli programda kaybedilen aracı Alanya halkı Özcan ve Rabia Güler çiftine aldı. Bu birlik beraberlik mesajıdır” denilmeli. Bu haber yine FOX TV’nin Ana Haber bülteninde yayımlanmalı, reklam kat ve kat katlanmalıdır” açıklamalarında bulundu.
 
 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!