BAŞKAN TOKLU’DAN YATIRIM ATAĞI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSİ 13. Bölge Müdürü Özhan Erdanışman ve Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, bugün Demirtaş ve Konaklı bölgelerinde yatırım incelemesi gerçekleştirdi.

İlk toplantı DSİ Demirtaş şantiyesinde gerçekleşti. Toplantıya DSİ 13. Bölge Müdürü Özhan Erdanışman ve Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyesi, Mahalle Başkanları, İmamlı, İshaklı, İspatlı, Seki, Demirtaş, Uğrak, Kargıcak, Aliefendi Mahalle Muhtarları katıldı. Mahalle Muhtarları mahallelerindeki talepleri DSİ 13. Bölge Müdürü Özhan Erdanışman’a ilettiler. Bölge Müdürü Erdanışman, muhtarlara tek tek bölgeleriyle alakalı bilgi aktardı. Su kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak verimliliği arttırmak için çalışmaların hızlı bir şekilde sürdüğünü aktaran Başkan Toklu;

“DSİ 13. Bölge Müdürümüz Sn. Özhan Erdanışman ile, İmamlı, İshaklı, İspatlı, Seki, Demirtaş, Uğrak, Kargıcak, Aliefendi Mahalle Muhtarlarımızın katılımıyla mahallelerimizde devam eden yatırımlarımızı görüşmek üzere Demirtaş şantiyesinde bir araya geldik.

Şehrimizin sahip olduğu coğrafi yapı ve ekolojik koşullar sayesinde, ürün çeşitliliği ve miktarı yönünde tarımsal üretimde büyük bir potansiyele sahiptir. Bu husus şehrimizin büyümesi ve gelişmesi için çok önemlidir.

Su kaynaklarımızı en etkin şekilde kullanarak üretimde verimliliği artırıyor, suyun gücünü milletimizle buluşturmaya devam ediyoruz.” dedi.

Toplantı sonrası DSİ 13. Bölge Müdürü Özhan Erdanışman, Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu ve Demirtaş Mahalle Muhtarı Mustafa Doğrul, Demirtaş Mahallesinde bulunan dere yatakları üzerinde incelemelerde bulunuldu.

KONAKLI’NIN TALEPLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Demirtaş Mahallesinde ki incelemelerin ardından Konaklı Mahallesine gelen DSİ 13. Bölge Müdürü Özhan Erdanışman, Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu ve beraberinde ki heyet, Belediye Meclis Üyesi Ali Şahin’in ev sahipliğinde Konaklı Mahalle Muhtarı Mustafa Arınç ve Mahalle Başkanı Emrah Ünal’ın katılımıyla, Konaklı Mahallesinin talepleri görüşüldü. Toplantıda, Serapsu deresi ıslahı ve çiftçilerin sulama suyu konuları üzerine istişareler yapıldı. Taleplerin ivedilikle değerlendirilip sonuca bağlanması için gerekli adımların atılacağını belirten Başkan Toklu, “Halkımızla, muhtarlarımızla ve mahalle yönetimimizle koordineli yürütmüş olduğumuz çalışmalar ile mahallelerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Demirtaş mahallemizin ardından Konaklı mahallemizde de yaşanan sıkıntıları ve talepleri değerlendirip ivedilikle gerekli adımların atılması için girişimlerimiz devam edecek, takibinide sürdüreceğiz.” ifadelerine yer verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!