Başkan Şahin nereye koşuyor ?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i konuşuyor. Muhtarların Alanya yaylaları ile ilgili isteklerini zaman geçirmeden çö- zen ve yayla ziyareti ile devam eden gelişmeler “Şahin, Belediye Başkan adayı mı olacak?” sorusunu gündeme getirdi.

ALANYA Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, bölgenin tüm sorunlarına el atıyor. Bölge Muhtar-larını ziyareti ile Alanya’nın ilgisini çeken Şahin, Yayla ziyareti ile de gündeme oturdu. Alanya’da yaptığı olumlu atı-lımlarla gündemi kendi üzerine çeken Şahin’in, İYİ Par0ti’den Alanya Belediye Başkan adayı olacağı konuşuluyor.
ŞAHİN’E KÜÇÜKER DESTEĞİ
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in İYİ Parti’-den aday olması için bölgemizin iş insanların-dan Sait Küçüker’in desteği olduğu dillendiri-liyor. İYİ Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın sa-mimi arkadaşı olan Sait Küçüker’in aynı zamanda Mehmet Şahin ile de çok iyi dost olduğu biliniyor. Koray Aydın’ın, Alanya bölgesine geldiği zaman Küçü-ker tarafından ağırlandığı da edinilen bil-giler arasında. Alanya İYİ Parti ilçe Başkanı’nın atanmasındaki faktöründe Sait Küçüker’in etkisi olduğu biliniyor.
YAYLA’YA TAM TEŞEKKÜLLÜ İKİ AMBULANS
Muhtarların isteklerini kendi görevi dahilinde olmama-sına rağmen bir bir çözen Şahin, bölge muhtarlarımızın ta-lebi üzerine Kaplanhanı, Sarımut, Çayarası, Gökbel, Kara-pınar, Dikmetaş, Çökele, Kadıyakası, Köprübaşı, Gödüre, Gömürgen ve Samsa Yaylalarına hizmet edecek olan 2 Adet tam Teşekküllü Ambulans için İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür  ile protokol imzaladı.
YAYLA HALKI ALKIŞLARLA KARŞILADI
Yayla’ya Alanya İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Burak Mildivanlı ile giden Başkan Şahin, burada alkışlar ile karşı-landı. Şahin, “En kısa sürede ambulansları bizzat temin edeceğiz ve yaylalardaki kıymetli halkımızın hizmetine girmesi için Sağlık Bakanlığımıza devrini yapacağız. Yaylalarımızın güvenlik sorununun çözümünün ardından şimdi de sağlık konusundaki taleplerini karşılıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. Kıymetli muhtarlarımız ve misafir-perver yayla sakinlerimizin her zaman yanlarındayız. Sa-hada yaptığımız incelemelerde aldığımız diğer taleplerin de takipçisi olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!