BAŞKAN ERDEM, ÇÖZÜM İÇİN TÜM ŞARTLARI ZORLUYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Ankara temasları kapsamında Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ı ziyaret etti.

Başkan Erdem’in Alanya’nın sorunlarının çözümü için Ankara’da üst düzey ziyaretler yapması Alanya kamuoyunda da memnuniyetle karşılandı.

ALTSO Başkanı Eray Erdem, MÜTBİR Başkanı Mustafa Küçüker, ALTSO Meclis Üyesi Mustafa Yürekli ve ALTSO 5. Komite Başkanı Hüsamettin Akyüz ile birlikte gerçekleştirdiği Ankara ziyaretlerine bugün de devam etti.

Başkan Erdem ve Alanya heyeti, ALTSO, MÜTBİR, ALSİAD ve Emlak Profesyonelleri Derneği ile birlikte hazırlanan çözüm raporunu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a sunarak, Alanya hakkında bilgiler aktardı.

Başkan Erdem’in konuyla ilgili açıklaması şu şekilde: “Çok Kıymetli Devlet Adamı, Değerli Büyüğüm Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn Cevdet Yılmaz’ı yabancılara ikamet izninin sınırlandırılması ile ilgili yaşanan sorunların çözümü için ziyaret ettik.

Yabancılara taşınmaz satışı ve ikamet sorunlarının giderilmesi için MÜTBİR, ALSİAD ve Emlak Profesyonelleri Derneği ile birlikte hazırladığımız sorunlar ve çözüm önerileri konulu raporumuzu Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımıza sunup, destek istedik.

MÜTBİR Başkanımız Mustafa Küçüker, Meclis Üyemiz Mustafa Yürekli ve İnşaat Komitesi Başkanımız Hüsamettin Akyüz ile ziyaret ettiğimiz Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımıza, Güzel Alanya’mız hakkında da bilgiler aktarıp, bir de Alanya tablosu hediye ettik.

Değerli Büyüğüm, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz’a misafirperverliği ve bize gösterdiği yakın ilgi nedeniyle teşekkür ederim. Alanya’mızın sorunlarının çözümü için her platformda çalışmaya devam edeceğiz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!