reklam
reklam

Balta’dan Müjdeler . Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 19:46

Balta’dan Müjdeler 

Balta’dan Müjdeler 
Son Güncelleme :

09 Şubat 2021 - 17:00

262 views

Alanya Belediyesi MHP’li Belediye Meclis üyesi Kayhan Balta, Mahmutlar Post Gazetesi aracılığı ile Mahmutlar halkına müjde üzerine müjdeler verdi.

Mahmutlar’ın yıllardır kangiren haline gelen 18. madde sorunu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatları ile ve Mahmutlar’lı Meclis üyesi Kayhan Balta’nın bizzat yakın takibi ile çözüldü. Uslu Halı Saha ile Göleviz yolu arasındaki 600 dönümlük 3.Bölge (yeni adı 31. Bölge)de 18 çalışmaları sona erdi ve imara açılıyor. Tapu Kadastrodaki çalışmaları tamamlanan bölgedeki tapu basım çalışmaları sürdüğü ve yakın zamanda hak sahiplerinin tapu senetlerine kavuşacağı öğrenildi.

MÜJDE – 1 KÜLTÜR MERKEZİ YAPILIYOR

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile Mahmutlar’lı MHP Alanya Belediye Meclis üyesi Kayhan Balta’nın ikili yaptığı toplantı neticesinde, 31. Bölgeye içerisinde Yazlık ve Kışlık Düğün salonu, Kapsamlı Nikah  Salonu, Sinema ve Tiyatro salonları, Konferans Salonu, Kütüphane ve mutfağın bulunacağı Kültür Merkezi yapılma kararı alındı.

MÜJDE – 2  30 METRELİ YOL YAPILIYOR

600 Dönümlük arazi içerisinde bulunan 30 metrelik yeni açılacak yol Mahmutlar trafiğine nefes aldıracak. Uslu Halı Saha’dan başlayacak olan 30 metrelik yol Göleviz yolu üzerinden çevre yoluna bağlanacak. Atatürk Caddesi’ndeki Bisiklet yolu yeni açılacak 30 metrelik yola uygulanacak.

MÜJDE – 3 YUKARI MAHALLE ASFALTLANIYOR

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile bizzat yakın temas kuran Meclis üyesi Kayhan Balta, Mahmutlar Yukarı Mahalle mevkii’ndeki Kanalizasyon ve Su sorunlarının çözüme kavuşmasına ön ayak olmuştu. Balta Yücel’den Mart ayında Yukarı Mahalle mevkinin asfaltlanacağı sözünü de aldığı edindiğimiz bilgiler arasında yer aldı.

MÜJDE – 4 SPOR SAHASINA İHALE YAPILIYOR

Alanya Belediyesi tarafından istimlak edilen Mahmutlar’a yapılacak spor sahası ihalesi Mart ayında yapılacak açıklaması yapan MHP’li Belediye Meclis üyesi Kayhan Balta, “Başkanımız Adem Murat Yücel’in girişimleri ile başlatılan spor sahası hafriyat çalışmalarında sona gelindi. Spor sahası Mart ayında ihaleye çıkacağını Başkanımız bizlere müjdeledi. Bilindiği gibi bu alan Alanya Belediyesi’nin Spor Bakanlığı’na müraacatı ile başlamış ve hemşehrimiz Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun tahsis konusundaki yardımları ile Mahmutlar’a kazandırılmıştı. Emeği geçen başta Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ve Başkanımız Adem Murat Yücel olmak üzere emeği geçenlere Mahmutlar Halkı adına  teşekkür ederim” dedi.

 

reklam
reklam