reklam
reklam

Aygaz’dan dev kampanya. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

28 Haziran 2022 - 00:20

Aygaz’dan dev kampanya

Aygaz’dan dev kampanya
Son Güncelleme :

17 Mayıs 2022 - 20:13

372 views

Aygaz Mahmutlar Bayii Aslan Ticaret’ten dev bir kampanya daha. İnternet üzerinden Aygaz tüp alan herkese 35 lira indirim var.

Mahmutlar Mahallesi Kumru Sokak’ta merkezi bulunan ve diğer şubeleri ile yıllardır Mahmutlar ve Bölge halkına kaliteli hizmet veren Aygaz Tüp bayii Aslan Ticaret kampanyaları ile müşterilerine ayrıcalık yapmaya devam ediyor. Online. Aygaz com.tr üzerinden Aygaz tüp siparişi veren tüm Aygaz üyelerine online satışta 35 lira indirim uygulanıyor.

ASLAN “AMACIMIZ MÜŞTERİ MEMNUNNİYETİ”

Konu ile ilgili Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulunan Mahmutlar Aygaz Bayii Aslan Ticaret işletmecisi Murat Aslan, “Aygaz olarak yıllardır Mahmutlar ve bölgeye gece gündüz demeden kaliteli hizmet veriyoruz. Aygaz firması olarak kampanyalarımız sürekli değişkenlik göstererek devam ediyor. Amacımız Müşteri memnuniyetidir. Yeni kampanyamız müşterilerimizi çok memnun etmiştir. Aygaz Türkiye’nin tüp gaz markasıdır” dedi.

reklam
reklam