1. Haberler
  2. Politika
  3. Arıkan da adaylığını açıkladı

Arıkan da adaylığını açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Alanya kongresi öncesi çok fazla spekülatif haber olduğundan ve üyelerimizin merakla mevcut yönetimden gelecek haberi beklediğinden dolayı basın ve kamuoyu açıklaması ihtiyacı duyduğunu ve İYİ Parti Alanya İlçe Başkanlığına resmen aday olduğunu belirten Alper Arıkan İYİ Parti’nin kurulduğu günden bugüne kadar çeşitli kademelerinde aktif çalıştığını belirterek;

“Engellenen Genel Başkan adaylığından kuruluş öncesi süreçlere, 25 Ekim 2017 İYİ Parti’mizin kuruluşundan bugüne kadar kuruluş öncesi birlikler ve partimizin İl/İlçe kademelerinde İYİ’lerin iktidarı için yorulmadan,Genel Başkanımız Sn.Meral Akşener’in azmine ve milletine olan hizmet aşkına gölge düşürmeden cesur yürekli arkadaşlarımız ile birlikte çalıştık.

2020 yılında üyelerimizin teveccühü,Yönetim Kurulu Üyesi adayı ekip arkadaşlarımızın gayretleri ile Alanya I.Olağan Kongresi sonra İlçe Yönetimi şerefine nail olduk. Genel Merkezimizin ülkemizin kurtuluş reçetesi olarak görülmesi ve milletimizin partimize olan güveni ile çalışkan yönetim kurulumuz,komisyonlarımız ve mahalle başkanlıklarımızın üstün başarısı sonucu Alanya anketlerinde partimizi en üst sıraya taşıdık.

Tam 2 sene önce Alanya halkına ve Genel Başkanımız Sn.Meral Akşener’e “İlk yapılacak seçimde Alanya’da birinci parti olacak,Alanya Kalesi burçlarına İYİ Parti Bayrağını asacağız” sözünü verdik. Bugün de verdiğimiz sözü ve bizler için taşıdığı manevi anlamı hatırlayarak; omuz omuza, yan yana gecemizi gündüzümüze kattığımız partimizin emektarları arkadaşlarımız ile istişareler sonucunda sözümüzü tutmaya,Alanya’da birinci parti olarak çıkıp ülkemizi aydınlık yarınlara kavuşturacak 2023 seçimlerinde yorulmadan çalışmaya ve bu nedenle 27 Kasım 2022 tarihinde yapılacak olan Alanya 2.Olağan Kongresinde tekrardan İlçe Başkan Adayı olmaya karar verdik.

Birlikte başardık, başarmaya devam edeceğiz!” dedi.

Ayrıca Arıkan ve ekibi İlçe Başkanlığı seçimi için #SözümüzüTutacağız sloganını kullanacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!